21 października 2019 11:48

Kraków Boulder Contest 2019. Wielkie sportowe emocje wracają na KFG!

Uwaga, uwaga… Wielkie sportowe sportowe wracają na salony Krakowskiego Festiwalu Górskiego! Podczas 17. edycji odbędą się zawody Kraków Boulder Contest. Finały (PRO) będziecie mogli obejrzeć 8 grudnia na głównej hali Uniwersytetu Ekonomicznego!

***

Przez lata podczas KFG odbywały się Mistrzostwa Polski w boulderingu, później imprezą towarzyszącą festiwalowi były zawody Krak’em All, rozgrywane na Avatarze. W tym roku najlepsi boulderowcy znów będą walczyć o cenne nagrody w murach Uniwersytetu Ekonomicznego, na głównej hali, przed blisko dwutysięczną publicznością. Przyznajcie, że właśnie na to czekaliście ;).

Kraków Boulder Contest organizowany jest wspólnymi siłami Cube, KS Korona i KFG, przy okazji świętować będziemy 100-lecie Korony. Eliminacje w kategoriach PRO i RELAX odbywać się będą na ścianach Cube (RELAX) i krakowskiej piwnicy (PRO). Na finał PRO zapraszamy w niedzielę 8 grudnia na główną festiwalową scenę, na Uniwersytet Ekonomiczny, przewidywany start 17:30. Finaliści wspinać się będą na ścianie przygotowanej przez GATO.

Mistrzostwa Polski w boulderingu 2013 – wolnych miejsc brak (fot. Wojtek Lembryk / KFG)

Czego możecie się spodziewać? 

– wybornych przystawek, za które odpowiadać będą wyborni routesetterzy;
– profesjonalnej konferansjerki (zgadnijcie kogo zobaczycie w tej roli?);
– super oprawy;
– niezapomnianego finału PRO na Uniwersytecie Ekonomicznym;
– i niezapomnianego finału w kategorii RELAX na boulderowni CUBE;
– KFG AFTER PARTY na CUBE;
– atrakcyjnych nagród;
– etc.

Finały Mistrzostw Polski w boulderingu 2014 (fot. Wojtek Lembryk / KFG)

Czekamy na otwarcie zapisów, więc bądźcie czujni! A bieżące informacje, w tym program Kraków Boulder Contest, na stronie zawodów.

Brunka

Pod patronatem
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum