29 października 2019 17:11

Kalendarz 2020 ze zdjęciami Marcina Ciepielewskiego. Termin zamówień kończy się za dwa dni!

Jeszcze tylko do czwartku 31 października można zamawiać kalendarz na rok 2020 ze zdjęciami autorstwa Marcina Ciepielewskiego. Aby móc go wydać Marcin musi do tego dnia zebrać zamówienia na minimalny nakład 300 egzemplarzy. Zbiórka prowadzona jest na platformie Polak Potrafi.

Projekt kalendarza (fot. Marcin Ciepielewski)

Jeśli znacie fotografie Marcina, wiecie, że warto już teraz ustawić się w kolejce po kalendarz. Jeśli jeszcze się zastanawiacie, zajrzyjcie na jego profil FB lub stronę marcinciepielewski.pl. Autorski projekt zawiera najważniejsze dla niego zdjęcia. Takie, które ceni szczególnie. Są wśród nich także prace nagrodzone lub wyróżnione w międzynarodowych konkursach.

Przygotowany przeze mnie projekt liczyć będzie 13 kart z fotografiami (okładka + 12 miesięcy) wydrukowanych na grubym powlekanym papierze błyszczącym o gramaturze 350g/m2, w formacie B2 (48 cm x 68 cm) z oprawą spiralną. Aby nadać mu jeszcze bardziej kolekcjonerski charakter, będziecie mogli zamówić go także w wersji z moją odręczną sygnaturą, a także w wersji z autografami występujących na zdjęciach wspinaczy (większość należy do ścisłej czołówki na polskiej scenie wspinaczkowej).

Wspierać projekt możecie na platformie Polak Potrafi. Pamiętajcie, termin zamówień mija 31 października. 1 listopada kalendarz ma iść do druku.

Brunka

Marcin Ciepielewski jest absolwentem Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Wspina się od 2001 roku, należy do lubelskiego Akademickiego Klubu Wspinaczkowego Kotłownia. Przygodę z fotografią zaczął jeszcze na studiach, ale dopiero połączenie jej ze wspinaczką przerodziło się w prawdziwą pasję.  Jego prace były publikowane w przewodnikach oraz polskich i zagranicznych magazynach wspinaczkowych. Za swoje zdjęcia otrzymał wiele nagród i wyróżnień, krajowych i międzynarodowych.

Strony:
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum