22 października 2019 08:01

Akademia Trenerska w Warszawie. Szczegóły szkolenia

W dniach 23-24 listopada w Warszawie odbędzie się szkolenie w ramach Akademii Trenerskiej dla trenerów pracujących z zawodnikami, biorącymi udział w rywalizacji we wspinaczce sportowej, oraz Konferencja kadry szkoleniowej i osób współpracujących z KWS PZA.

1. Organizacja

Akademia Trenerska – organizowana jest przez Instytut Sportu – Państwowy Instytut Badawczy.
Konferencja kadry szkoleniowej i osób współpracujących – organizowana jest przez Polski Związek Alpinizmu.

2. Uczestnictwo

Szkolenie w ramach Akademii Trenerskiej adresowane jest do wszystkich instruktorów sportu i trenerów, których zawodnicy biorą udział w rywalizacji sportowej we wspinaczce – liczba miejsc ograniczona.

Konferencja kadry szkoleniowej i osób współpracujących adresowana jest do trenerów, instruktorów sportu i kierowników sekcji sportowych zawodników będących członkami kadry narodowej PZA we wspinaczce sportowej (zgodnie z wykazem). Dopuszcza się udział innych osób, za zgodą Biura PZA, osoby zainteresowane prosimy o kontakt szkolenie.kws@pza.org.pl

3. Rejestracja

Akademia Trenerska – zapisy na szkolenie odbędą się poprzez stronę akademiatrenerska.pl – na szkolenie będą mogły zapisać się (zapisy ruszą w najbliższych dniach, prosimy śledzić stronę akademiatrenerska.pl) tylko osoby posiadające konto na stronie Akademii Trenerskiej – instrukcja rejestracji do pobrania w pliku PDF. Obowiązuje limit miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń (pierwszeństwo mają szkoleniowcy z wykazu KN PZA).

Konferencja kadry szkoleniowej i osób współpracujących KWS PZA – zgłoszenia przyjmowane są poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego, lista uczestników dostępna jest na stronie PZA.

4. Miejsce

Szkolenie w ramach Akademii Trenerskiej: Instytut Sportu-PiB, Warszawa, ul. Trylogii 2/16

Konferencja kadry szkoleniowej i osób współpracujących: sala konferencyjna w Hotelu Holiday Park, Heroldów 1B, 01-991 Warszawa, www.hphotel.pl

Więcej szczegółów na stronie PZA.

źródło: PZA
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum