2 września 2019 17:28

„Ninja Warrior Polska” ze wspinaczkową obsadą

Jutro, 3 września o 20:02, w Telewizji Polsat będzie miała miejsce premiera polskiej edycji japońskiego reality-show „Ninja Warrior” o polskim tytule „Ninja Warrior Polska”. Wśród uczestników znaleźli się też wspinacze, których znamy z udziału w zawodach: Klaudia Buczek, Milena Poniewozik, Maria Szczepankiewicz, Hubert Przytuła i Tomasz Sordyl.

„Ninja Warrior” to reality-show wymyślone w Japonii w 1997 roku. Program cieszy się ogromną popularnością, jego lokalne wersje powstały m.in. w USA, Austrii, Chinach, Danii, Egipcie, Francji, Niemczech, Węgrzech, Indonezji, Izraelu, Włoszech, Malezji, Holandii, Rumunii, Rosji, Hiszpanii, Szwecji, Szwajcarii, Turcji i Wielkiej Brytanii.

W „Ninja Warrior” uczestnicy rywalizują na specjalnie przygotowanym torze przeszkód. Na potrzeby polskiej edycji taki 150-metrowy tor został zbudowany w hali Arena Gliwice. W jego składają wchodzą m.in. różnego rodzaju kratownice oraz baseny.

W polskiej edycji Ninja Worrior zobaczymy Klaudię Buczek, która była m.in. mistrzynią Polski we wspinaczce na czas

W polskiej edycji Ninja Worrior zobaczymy Klaudię Buczek, która była m.in. mistrzynią Polski we wspinaczce na czas

Rozgrywka jest podzielona na kilka odsłon. W etapie eliminacyjnym tor składa się z 6 przeszkód, w półfinale z 5, a w finale z 17, a także wspinaczki po linie na wysokość 23 metrów. Zwycięzca otrzymuje nagrodę pieniężną w wysokości 150 tys. zł.

Wspinacze są częstymi uczestnikami programów „Ninja Warrior”. Oto w akcji Sean McColl :

Premierowy odcinek „Ninja Warrior Polska” zostanie wyemitowany 3 września o 20:02 w Telewizji Polsat. Trzymamy kciuki za naszych!
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum