18 września 2019 15:51

Małgosia Kurek szuka wsparcia: “moim celem jest Olimpiada”

Małgosia Kurek ma 11 lat i wspina się od 4 roku życia. Odnosi sukcesy w dziecięcych zawodach, wygrała m.in. Arco Rock Junior. W sumie zdobyła ponad 150 medali. Rozwój kariery sportowej tej utalentowanej dziewczynki można wspierać za pośrednictwem serwisu Patronite.

Za wspinaczkową pasją Małgosi stoi jej tata, Sebastian Kurek, który jest także jej trenerem. Postanowili skorzystać z platformy Patronite, która łączy tzw. Autorów z osobami, które chcą wesprzeć ich pasję nie tylko dobrym słowem, ale i finansowo. Patroni wpłacają regularne, comiesięczne kwoty na konto Autorów, a Ci mogą je wykorzystać na potrzeby swojej działalności. Autorzy zyskują możliwość rozwoju, a Patroni dostęp do wyjątkowych nagród, a także bezcenną świadomość realnego wspierania pasji innych!

Małgosia tak zachęca do wsparcia jej pasji:

Jako mój Patron możesz bezpośrednio wspierać moją pasję. Wiem, że jest to wyraz głębokiego zaangażowania – gdy ktoś ceni Twoją pracę na tyle, że jest gotów raz w miesiącu zrezygnować z ulubionej kawy, lub przekazać znaczne środki na mój rozwój sportowy. To doda mi motywacji i dodatkowego zastrzyku, zarówno motywacji, jak i możliwości technicznych.

[…]

Moim celem jest Olimpiada. W przyszłym roku wspinaczka po raz pierwszy będzie na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. Za kolejne 4 lata będzie w Paryżu i to będzie czas, na który czekam. Jako młody sportowiec nie mam żadnego wsparcia ze strony Polskiego Związku Alpinizmu. Za wszystkie starty, wyjazdy, zawody płacą rodzice – dzięki którym startuję i rozwijam się :) Dalej będę trenować, uczyć się i fanie się bawić podczas zawodów i wyjazdów.

Więcej informacji znajdziecie w serwisie Patronite.
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum