28 września 2019 18:15

Cześć, jestem Dominik Kaczor i mam dziewięć lat. Tak, jestem wojownikiem!

Cześć, jestem Dominik Kaczor i mam dziewięć lat. Od dwóch lat “walczę” z Obcym Światem, chcę dalej bawić się i uczyć…po prostu żyć. Tak, jestem wojownikiem!

Dominik

Dominik

Na świecie jest dużo różnych wojowników, Wy np. jesteście skalnymi wojownikami, tak jak moja Kochana Mama Agnieszka Kaczor czyli Wasza koleżanka. Moja Mama jest też Wojownikiem Życia, podobnie jak mój Tata Maciej Kaczor, pomaga mi nieustannie w walce o moje życie. Nasze pomysły i środki powoli się wyczerpują i tu apel do Was.

Zwracamy się z olbrzymią prośbą o Wasze wsparcie. Zapraszam Was na Licytacje, na których możecie kupić mnóstwo ciekawych przedmiotów z klimatu wspinaczkowego, jak również niezwiązanych ze skałą. Jeśli tylko jesteście w stanie możecie również wspomóc nas jakimś pieniążkiem, dokonując wpłaty na konto fundacji lub bezpośrednio do puszek, które stoją w Klubach Forteca przy ulicy Ludowej i Racławickiej w Krakowie.

Proszę Was również o modlitwę za naszą walkę. Wierzę, że razem wygramy! Do zobaczenia w skałach ;-)

***

[Aktualizacja 3.10.2019] Niestety stan Dominika się pogorszył, potrzebni są dawcy z grupą BRh-:

DOMINIK MA SEPSĘ!!!

POTRZEBUJEMY PILNIE POMOCY!!!

POTRZEBNI DAWCY Z GRUPA KRWI (B Rh-)

Musimy podać Domnikowi preparat z krwi – MASĘ GRANULOCYTARNĄ

Szukamy OSÓB KILKU!!!, które zgodzą się nie tylko oddać krew, ale przyjmą poprzedniego dnia preparat Zarzio/Neupogen, którego zadaniem będzie podniesienie poziomu leukocytów. DAWCY MUSZĄ BYĆ „WARTOŚCIOWI”. Potencjalny dawca z grupa krwi BRh- musi zgłosić się do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa przy ul. Rzeźniczej, Kraków, gdzie zostanie przebadany przez lekarza i odda krew do badania pod katem zgodności. Musi być bezwzględnie zdrowy. Jeśli zostanie zakwalifikowany jako wartościowy, następnego dnia zgłosi się na SOR, gdzie dostanie Zarzio/Neupogen. Następnego ponownie wróci Do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa do procedury separacji – oddania krwi.

Uzyskany preparat jest krzyżowany i przysłany nam. 1 separacja nadaje się do podania tylko raz. Musimy mieć więcej dawców.

TERAZ JUŻ WAS BŁAGAM – POMÓŻCIE, ROZSYŁAJCIE!!!!

Kontakt do Mamy Dominika przez profil FB.

***

Od Redakcji W pomoc Dominikowi zaangażowało się wiele osób ze środowiska wspinaczkowego i firm, m.in. Piotrek Schab, Kamil Ferenc, Grzegorz Rettinger, Maciej Dobrzański, Marcin Ciepielewski, Krzysztof Rychlik, Tomek Szopa,  Mateusz Mazur, Grzegorz Ges Grochal (Agrest), Fundacja Kukuczki, Reni-Sport, Forteca, Góry Books, Mobius, Cube, 2Wieże oraz… Polski Związek Narciarski. Na pewno nie wymieniliśmy wszystkich. Na licytacje przekazali przedmioty lub zaoferowali swój czas. Zachęcamy do udziału w tych licytacjach, dajmy Dominikowi szansę na powrót do zdrowia, taki Wojownik na pewno ją wykorzysta.

Dominika możecie wesprzeć także bez licytacji za pośrednictwem darowizny na Fundację Kawałek Nieba.
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum