3 września 2019 17:45

Big Wall Camp w Dolinie Będkowskiej już 28-29 września [aktualizacja]

Chciałbyś poczuć smak górskiej przygody? Być jak Tommy Caldwell i Kevin Jorgeson na The Dawn Wall? Lubisz adrenalinę i masz ochotę przeżyć ekstremalną noc z bliską osobą kilkadziesiąt metrów nad ziemią? Wszystko to będzie możliwe już w ostatni weekend września w Dolinie Będkowskiej!

[Aktualizacja]: W związku z tym, że wszystkie miejsca na Big Wall Camp zostały błyskawicznie zajęte, organizatorzy postanowili uruchomić dodatkowe zgłoszenia  w dniach 27/28 września (piątek/sobota).

ZGŁOSZENIA 👉https://ipw.info.pl/formularz-big-wall-camp/

***

Integrowanie Przez Wspinanie dzięki współpracy z marką Black Diamond sprowadziło prosto z USA na Jurę Krakowsko-Częstochowską namioty portaledge. Pięć takich namiotów zostanie rozwieszonych w ostatni weekend września w Dolinie Będkowskiej. Będziecie mogli poczuć się jak w najwyższych górach świata bez odczucia choroby wysokogórskiej ;).

W ramach Big Wall Camp przewidziane są także warsztaty i szkolenia: m.in. z technik linowych, podchodzenia oraz zjazdów na linie, a także z obsługi i budowy “portala”. Wszystkie odbędą się pod czujnym okiem wykwalifikowanych instruktorów, Tomasza Olszewskiego i Pawła Zielińskiego.

(fot. Maciej Urbanik)

Wieczorem organizatorzy zapraszają na ognisko integracyjne pełne górsko – skalnych opowieści. Jednak wisienką na torcie tej nocy będzie z pewnością niezapomniany nocny biwak w Dolinie Będkowskiej, na który serdecznie zapraszamy.

Więcej informacji znajdziecie na stronie: ipw.info.pl/big-wall-camp.

Informacja prasowa

Pod patronatem
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum