22 sierpnia 2019 14:20

Denali: ponadczasowy polar

Powraca prawdziwy symbol kultury outdoorowej spod znaku The North Face – bluza polarowa Denali. Kiedyś rewolucyjna, a dzisiaj kultowa. Przeprojektowana i dostosowana do miejskich warunków, ale z tymi samymi rozwiązaniami technicznymi. Jej kontrastowe segmenty i odważny styl sprawiły, że jest powszechnie rozpoznawalna i bardzo lubiana.

Bluza polarkowa Denali (fot. The North Face)

Zadebiutowała w 1988 roku jako polarowa podszewka dopinana do kurtki Mountain Jacket. To w niej pionierzy wspinaczki klasycznej Todd Skinner i Paul Piana po raz pierwszy przeszli Salathé Wall w Yosemite. Wraz z upływem lat Denali całkowicie zrewolucjonizowała pojęcie polaru technicznego.

Tim Hamilton, dyrektor kreatywny marki, wyjaśnia:

Prawdopodobnie nie ma innego modelu, który oddawałby autentyczność kultury outdoorowej bardziej niż Denali. Ta bluza jest wręcz synonimem marki The North Face – przetrwała próbę czasu i stała się prawdziwą ikoną. Teraz przekazuje swój buntowniczy i pionierski charakter nowemu pokoleniu miejskich łowców przygód.

(fot. materiały prasowe The North Face)

Nowe bluzy Denali będą dostępne na stronie www.thenorthface.pl oraz w wybranych sklepach The North Face od 21 sierpnia. Aby być na bieżąco z nowościami marki, śledź profile The North Face na Facebooku i Instagramie.

Informacja prasowa
The North Face




  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum