9 lipca 2019 13:34

W najbliższy weekend w dolinkach podkrakowskich może być tłoczno

Wspinacze, planujący w najbliższy weekend wizytę w podkrakowskich skałach, muszą nastawić się na dość duży ruch. Od 10 do 14 lipca odbywać się będzie Wawel Cup, czyli Międzynarodowe Zawody w Biegu na Orientację. Impreza rozgrywana będzie także w dolinkach.

Oczywiście wspinacze i zawodnicy, biorący udział w Wawel Cup, nie powinni sobie wzajemnie przeszkadzać, ale warto być przygotowanym na dużo większy ruch niż zwykle. Wokół wybranych skał staną np. punkty kontrolne (trzeba uważać na pędzących biegaczy :).

I tak, w piątek 12 lipca impreza odbywać się będzie w Dolinie Będkowskiej (od dołu doliny do Sokolicy), w sobotę 13 lipca biegacze rusza na trasę w Dolinie Kobylańskiej (od dołu doliny do terenu powyżej Lotników). Z kolei w niedzielę 14 lipca przebiegną przez Sikornik – punkt kontrolny umiejscowiony zostanie przy skale Strzelnica w Lasku Wolskim.

Szczegółowe informacje odnośnie Wawel Cup (w sumie będzie pięć etapów) znajdziecie na stronie organizatora: http://wawelcup.pl/pl/. Zajrzyjcie także na profil FB zawodów.

Brunka

Tagi:  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum