Konkurs z “Jurą Środkową” rozstrzygnięty!

Czas naszego konkursu dobiegł końca. Nagrodą dla zwycięzcy jest nowiutki egzemplarz przewodnika „Jura Środkowa” Grzegorza Rettingera (wyd 3, 2019), który właśnie opuścił drukarnię!

„Jura Środkowa. Przewodnik wspinaczkowy”, Grzegorz Rettinger, wydanie 3, 2019

„Jura Środkowa. Przewodnik wspinaczkowy”, Grzegorz Rettinger, wydanie 3, 2019

Dziękujemy Wam za liczne pomysły, jak radzić sobie z insektami w skałach (bo o to pytaliśmy w konkursie). A jak wiadomo, kleszcze i komary dają w tym roku nieźle popalić. Jesteśmy pod wrażeniem Waszej pomysłowości. Medytacja jest dobra, noszenie podręcznej kury pewnie też, przecieracze szlaków, portret ministra środowiska na koszulce i lawendowa koleżanka to niezłe rozwiązania, ale my jako portal wspinaczkowy zalecamy poniższe:

Mocno doładować, żeby żaden insekt nie był w stanie się wbić!

Gratulujemy :). Ze zwycięzcą skontaktujemy się drogą mailową.

I kilka słów o nagrodzie. Najnowsza „Jura Środkowa” jest o kilkadziesiąt stron grubsza względem poprzedniego wydania z 2016 roku. W przewodniku znajdziecie ponad 300 nowych dróg i odwiedzicie blisko 30 świeżutkich rejonów. A w pakiecie kilkadziesiąt pięknych zdjęć, nowy layout, nowa okładka, ale też sprawdzone rozwiązania, w tym indeksy, czytelne mapy i fotokody z zapisaną pozycją GPS.

A dla wszystkich, którzy chcieliby mieć na półce nową „Jurę Środkową”;  jeszcze tylko przez chwilę możecie nabyć przewodnik w promocyjnej cenie w księgarni wspinanie.pl!

***

Oczywiście w naszej ofercie nadal pozostają także inne jurajskie, i nie tylko, przewodniki. W naszej księgarni możecie nabyć między innymi:

Brunka
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum