3 lipca 2019 07:35

Cube – nowa boulderownia na mapie Krakowa. Uroczyste otwarcie już 3 sierpnia!

Równo za miesiąc 3 sierpnia swoje podwoje dla wspinaczy otworzy nowa krakowska ściana Cube (ul. Centralna 41A). A z okazji otwarcia wspinaczkowa balanga Cube Open! Czyli masa wybornych baldów, darmowy wstęp, no i obowiązkowe after party do samego rana. Zapowiada się ostre balowanie!

Gospodarze zapewniają:

Cube nie będzie zwykłą ścianką wspinaczkową. Pragniemy stworzyć miejsce spotkań wspinaczy, w którym będzie można porozmawiać, dobrze zjeść, napić się piwka czy nawet popracować.

Zanim Cube zyska swoich stałych bywalców (a tak pewnie będzie), zaproszenie dla wszystkich na inaugurujące zawody. Impreza startuje w sobotę 3 sierpnia już o godzinie 8.00 i potrwa cały dzień. Układaniem boulderów zajmie się krajowa czołówka routesetterów, podobno będzie ich aż 20. Gwarantowana luźna formuła i bezstresowe wspinanie, którego zakosztować będą mogli zarówno starzy wyjadacze, jak i początkujący.

Zapisy dostępne pod linkiem:

Lista zawodników dostępna TUTAJ.

Buduje się…

Inne atrakcje?

Poza wspinaniem za FREE uczestnicy mogą liczyć na wylosowanie wejściówek, karnetów i wielu innych atrakcyjnych nagród, jak przystało na porządny event będzie także grill, a cały dzień funkcjonować będzie już nasza kawiarnia :).

A propos kawiarni, jeśli szukacie pracy, macie szansę znaleźć ją właśnie na nowej ścianie! Po szczegóły sięgajcie TUTAJ. Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 6 lipca br.

A oferta zaczyna się tak:

Jesteśmy grupą zajawionych wspinaczy, którzy tworząc nową boulderownię na mapie Krakowa spełniają swoje wielkie marzenie. Sami jednak nie damy rady i dlatego właśnie tworzymy CUBE team! Jeśli chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, to teraz jest na to idealny moment(…).

Szczegóły na: https://www.facebook.com/events/2346834642069875/
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum