26 lipca 2019 17:03

Otwarcie krakowskiej boulderowni Cube już 3 sierpnia!

Sezon skałkowy w pełni, ale pewnie nie przegapicie okazji, jaką będzie otwarcie nowej boulderowni w Krakowie. A jeśli uroczyste otwarcie to obowiązkowo wspinaczkowa impreza i after party do białego rana. To wszystko już 3 sierpnia!

***

Przypominamy, że nowa krakowska ściana Cube (ul. Centralna 41A) otwiera swoje podwoje dla wspinaczy już w przyszłą sobotę, 3 sierpnia. Co prawda zapisy na inauguracyjne zawody już dawno zamknięte, a wszystkie miejsca startowe zaklepane, ale zawsze można podejść i podopingować startujących (lista uczestników TUTAJ), no i zakończyć dzień imprezą w stylu lat 80. i 90.

Organizatorzy piszą między innymi tak:

Otworzymy dla Was drzwi w sobotę (03.08.2019) o godzinie 8:00. W tym dniu będziecie mogli powspinać się całkowicie za FREE po niezliczonej ilości boulderów nakręconych przez dwudziestu najlepszych polskich routesetterów, którzy do swojej dyspozycji będą mieli pachnące nowością chwyty marek Blocz, Xcult, Flathold, Cheeta i kilku innych.

A więc w skrócie: klasowe baldy, luźna i bezstresowa formuła zawodów, pyszna kawa plus inne smakołyki, losowanie nagród i dużo więcej. Warto pofatygować się 3 sierpnia na otwarcie Cube!

Więcej szczegółów znajdziecie pod tym adresem.

Brunka
źródło:  FB Cube Open
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum