24 czerwca 2019 19:05

Najnowsza “Jura Środkowa” już niebawem. A już teraz egzemplarz do wygrania w konkursie!

Już za momencik, już za chwileczkę… przewodnik „Jura Środkowa” Grzegorza Rettingera (wyd 3, 2019). Na półkach pojawi się z początkiem lipca! A już teraz macie możliwość wygrania cennego egzemplarza!

„Jura Środkowa. Przewodnik wspinaczkowy”, Grzegorz Rettinger, wydanie 3, 2019

„Jura Środkowa. Przewodnik wspinaczkowy”, Grzegorz Rettinger, wydanie 3, 2019

To trzecie wydanie „Jury Środkowej”. Autor nie ma wyjścia :). Drogi powstają w takim tempie, że kolejne wydania stają się koniecznością. Po raz pierwszy oddaliśmy w Wasze ręce „Jurę Środkową” w 2012 roku, od tamtego czasu liczba nowych dróg na tym obszarze podwoiła się! Jak przyznaje Grzegorz: “To tak, jakby przybyło nam kilka dużych rejonów
wspinaczkowych”.

Kilka konkretów. Najnowsze topo jest o kilkadziesiąt stron grubsze względem poprzedniego wydania z 2016 roku, znajdziecie w nim ponad 300 nowych dróg i odwiedzicie blisko 30 świeżutkich rejonów. A w pakiecie kilkadziesiąt pięknych zdjęć, nowy layout, nowa okładka, ale też sprawdzone rozwiązania, w tym indeksy, czytelne mapy i fotokody z zapisaną pozycją GPS.

Uwaga: już teraz możecie stać się szczęśliwymi posiadaczami najnowszego topo. Tym razem proponujemy nietypowe pytanie konkursowe. Pod hasłem „walczymy z insektami”.

Pomysłodawca najskuteczniejszego / najciekawszego pomysłu (zwycięzcę wytypuje redakcja wspinania) otrzyma na początku lipca najnowszą „Jurę Środkową”.

Odpowiedzi możecie przesyłać od dziś do niedzieli 30 czerwca (włącznie). Liczymy na oryginalne pomysły!

***

A dla wszystkich, którzy już teraz chcieliby zamówić „Jurę Środkową”, przygotowaliśmy super ofertę! Przewodnik możecie nabyć w przedsprzedażowej cenie (10 zł mniej) w księgarni wspinanie.pl.

Oczywiście w naszej ofercie nadal pozostają inne jurajskie, i nie tylko, przewodniki. W naszej księgarni możecie nabyć między innymi:

Brunka




  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum