6 czerwca 2019 08:11

Hoka One One wypuszcza nową linię butów hikingowych

Marka Hoka One One, znana głównie z produkcji innowacyjnych butów dla biegaczy ultra, nie od dziś próbuje swoich sił w segmencie stricte outdoorowym. Mimo iż nie brakuje zwolenników używania flagowych modeli do chodzenia po górach – ze Speedgoatem oraz Challengerem ATR na czele, firma sukcesywnie rozwija kolekcję hikingową.

Sezon wiosna & lato 2019 to premiera zupełnie nowej linii SKY, na którą składają się aktualnie trzy modele: Sky Kaha, Sky Toa oraz Sky Arkali. Co warto o nich wiedzieć?

fot. Hoka One One

Jak powszechnie wśród miłośników biegania wiadomo, cechą charakterystyczną dla obuwia Hoka One One jest „kosmiczna” podeszwa, czyli gruba warstwa amortyzującej pianki EVA w śródpodeszwie. Takie rozwiązanie stanowi odciążenie dla stawu skokowego, który podczas aktywności na utwardzonych, często kamienistych nawierzchniach jest narażony na kontuzje. Dzięki temu obuwie zyskuje również niepowtarzalną lekkość, co jest pożądane podczas biegu czy pieszych wędrówek. Zwolenników popularnej „Hoki” wśród biegaczy nie brakuje, ale marka staje się również coraz bardziej ceniona wśród osób poszukujących lekkiego, amortyzującego, a zarazem trwałego buta do pieszych wycieczek po górskich szlakach.

Hoka One One, damski model SKY Kaha, kolor Frost Grey Aqua Haze

Wraz ze startem sezonu wiosna & lato 2019 na półki sklepowe trafiła zupełnie nowa kolekcja butów hikingowych. Niska waga, duża amortyzacja, innowacyjne technologie czy bardzo przyjemny dla oka wygląd sprawiają, iż klienci coraz chętniej sięgają po obuwie z serii Sky. Aktualnie składa się ona z trzech, dostępnych w sprzedaży modeli: Sky Kaha (maximal hiking), Sky Arkali (vertical hiking) oraz Sky Toa (fast hiking). Równolegle brand pracuje nad kolejnymi propozycjami, celem rozwoju linii pod kątem kolejnych sezonów.

Hoka One One, męski model SKY Toa, kolor Black Iris Blue

Gdzie kupić?

Aktualnie modele Sky Kaha i Sky Toa dostępne są w poznańskim Taterniku – zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i online. Wkrótce pojawią się również w kolejnych, czołowych sklepach outdoorowych.

Informacja prasowa
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum