22 maja 2019 09:09

Zdjęcia do „Panku” trwają. Twórcy apelują o pomoc w realizacji filmu

W sobotę 18 maja ekipa filmowa pracująca nad filmem biograficznym „Panku” zarejestrowała wypowiedzi partnerów wspinaczkowych Krzyśka Pankiewicza, opowiadających o najważniejszych wydarzeniach w Jego karierze sportowej.

Ekipa zdjęciowa filmu – „Panku” – maj 2019 (fot. „Panku”)

Przed kamerą znaleźli się: Andrzej Marcisz, Piotrek Panufnik, Zbyszek Trzmiel, Olek Warm i Ludwik Wilczyński. Pogoda dopisała nadzwyczajnie, co umożliwiło zrobienie zdjęć w terenie, czyli w okolicach Morskiego Oka i pod Kazalnicą.

Planujemy jeszcze jeden dzień zdjęciowy w Skałkach Rzędkowickich, prawdopodobnie na przełomie czerwca i lipca. Brakuje nam bowiem wywiadów ze Zbyszkiem Wachem i Wojtkiem Lederem.

Zbiórka na film „Panku” jeszcze trwa. Zapraszamy na portal zrzutka.pl

Zbiórka na film „Panku” jeszcze trwa. Zapraszamy na portal zrzutka.pl

Sekcja historyczna AKG ponawia apel o wsparcie finansowe, bowiem bez Waszej hojności nie uda się nam przeprowadzenie profesjonalnego montażu i udźwiękowienia. Wsparcia można udzielać za pośrednictwem portalu zrzutka.pl.

Dziękujemy z góry
Wojtek Święcicki

****

Krzysztof Pankiewicz

Krzysztof Pankiewicz

W tym roku, 6 maja, minęła 10. rocznica śmierci Krzysztofa Pankiewicza, wybitnego wspinacza, taternika i alpinisty. Grupa łódzkich wspinaczy i twórców uruchomiła zbiórkę publiczną na projekt filmowy poświęcony właśnie tej wyjątkowej postaci. Jego sylwetkę znajdziecie w tekście Janusza Kurczaba. Producentem filmu jest Akademicki Klub Górski w Łodzi we współpracy z Łódzkim Klubem Wysokogórskim.
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum