“Integrowanie przez Wspinanie” czas zacząć!

Uwaga, uwaga: Bez względu na pogodę, już dziś wystartuje czwarta edycja „Integrowania przez Wspinanie”. Bazą będzie pole namiotowe koło Brandysówki w Dolinie Będkowskiej. Impreza potrwa aż do niedzieli 26 maja!

Integrowanie przez Wspinanie (fot. Maciej Urbanik Fotografia)

Jeśli integrowanie przez wspinanie, to nie obejdzie się bez zawodów Sokolica Speed Rock Climbing, czyli wspinaczki na czas na największej jurajskiej skale. Organizatorzy gwarantują, że tym razem będzie jeszcze więcej emocji niż rok temu:

W tym roku szykujemy jeszcze więcej atrakcji: wspinać się będziemy na dwóch drogach o łącznej długości 100 metrów! Zapraszamy do udziału w wyścigu zarówno tych, którzy chcą zmierzyć się z rekordem, jak również tych, którzy nastawiają się na dobrą zabawę wysoko nad Doliną Będkowską.

Poza zawodami pełen wachlarz różnej maści warsztatów (wspinaczkowe, treningowe, żywieniowe), prelekcje, pokazy filmów (w tym takich hitów, jak „Free Solo” i „The Dawn Wall”), Wspinaczkowa Gra Terenowa, Big Wall Camp, Ocun Testing Tour, koncerty i dużo więcej. Uczestnicy będą się też integrować przez bieganie, na chętnych czeka Bieg Górski.

W czasie trwania imprezy, w sobotę i niedzielę (26-27 maja), będziecie mogli nabyć po atrakcyjnej cenie przewodniki po Jurze i nie tylko – na stoisku wspinanie.pl dostępne będą: „Jura Południowa”, „Jura Północna” oraz „Beskidy Zachodnie i Pogórze”. Nie przegapcie!

Świetnie, że organizatorzy Integrowania dbają także o aspekt ekologiczny. Nie będzie więc plastikowych toreb, kubków i talerzy, będzie za to segregacja śmieci, a na zakończenie:

(…) wielkie Integrowanie przez Sprzątanie, aby pozostawić Dolinę Będkowską w lepszym stanie niż ją zastaliśmy.

Wypada jedynie trzymać kciuki za pogodę!

Aktualności i pełny program imprezy znajdziecie na:

Brunka

Partnerem Integrowania przez Wspinanie jest
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum