21 maja 2019 15:35

10. edycja Warszawskich Targów Książki także z książką górską

W dniach 23 do 26 maja w Warszawie odbędzie się 10. edycja Warszawskich Targów Książki, największego międzynarodowego wydarzenia tej branży w Polsce. Wśród blisko 800 wystawców z 27 krajów, ponad 1030 twórców i 1500 wydarzeń na Stadionie Narodowym znajdzie się też miejsce na kulturę górską.

10. Warszawskie Targi Książki

W ostatnich kilku latach ogromnie wśród czytelników wzrosła popularność literatury górskiej. Ten trend zauważyły i wzmocniły duże wydawnictwa. W ich ofercie pojawiły się nowe, interesujące tytuły czy też wznowienia lub tłumaczenia popularnych książek. Świetnym przykładem jest tu seria Agory, ale także inni wydawcy postanowili wykorzystać to czytelnicze zainteresowanie górami.

Dlatego na targach w Warszawie będziecie okazja do spotkania się z autorami i bohaterami literatury górskiej. W Warszawie będzie m..in. Denis Urubko, Anna Czerwińska, Rafał Fronia, Krzysztof Wielicki czy Marek Konecki.

Większych wydawców literatury górskiej znajdziecie na ich własnych stoiskach (m.in. Agora, Helion/Bezdroża, Iskry, Wydawnictwo Poznańskie, Sklep Podróżnika, Marginesy), mniejsi postanowili stworzyć tzw. Strefę Kultury Górskiej, w której znajdzie się też miejsce dla stoisk antykwarycznych.

Informację o położeniu stoisk poszczególnych wydawców oraz szczegółowy program spotkań autorskich znajdziecie na stronie targów.

Szeroką ofertę literatury górskiej znajdziecie w księgarni wspinanie.pl.
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum