17 kwietnia 2019 08:47

„Rozmowa z górą” – rozum kontra serce, premiera książki Rafała Froni

Ukazała się druga książka Rafała Froni, himalaisty i uczestnika ostatniej polskiej zimowej wyprawy na K2.  „Rozmowa z górą” to opowieść o drodze, o zrozumieniu otaczającej nas rzeczywistości i o poszukiwaniu siebie.

„Rozmowa z Górą”, Rafał Fronia, 2019, SQN

„Rozmowa z Górą”, Rafał Fronia, 2019

Rafał Fronia to maratończyk i himalaista. Mówi o sobie: „romantyk gór wysokich”. Zasłynął publikowanymi w internecie dziennikami z Narodowej Wyprawy na K2 w 2018 roku. Był uczestnikiem wielu wypraw w najwyższe góry, m.in. na oba Gaszerbrumy, Broad Peak zimą, Nanga Parbat, Manaslu, Dhaulagiri, Pik Lenina czy Baruntse. Zdobywca Gaszerbruma II i Lhotse.

„Rozmowa z Górą” to relacja z próby zdobycia Manaslu, opowieści o życiu w Nepalu i anegdoty z przemierzania Polski, ale też ciekawe przemyślenia na tematy duchowe i te bardziej przyziemne:

Świst lawiny, która w kilka sekund może pozbawić życia. Ujmująca cisza po śnieżnej zamieci. Strach i ekscytacja w drodze na szczyt. Odpowiedzialność kontra ryzyko. Rozum kontra serce. Zdobywanie kontra zdobycie.

„Rozmowa z górą” jest dostępna w naszej księgarni w promocyjnej cenie. Znajdziecie tam też poprzednią książkę Rafała Froni – „Anatomia góry”.
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum