13 marca 2019 14:09

Do Arco po zdjęcia i po nagrody. 10 maja rusza konkurs fotograficzny Arco Rock Star

W dniach 10-12 maja w Arco, w ramach w ramach Adventure Awards Days Festiwal, odbędzie się Arco Rock Star, międzynarodowy konkurs fotograficzny skierowany do profesjonalnych fotografów i tych pstrykających amatorsko. To niezła okazja do wzbogacenia swojego portfolio i dodatkowo zgarnięcia cennych nagród. A przy okazji powspinania się nad Gardą…

Jedno z najlepszych zdjęć w kategorii “Pro” w edycji 2018 (fot. John Thornton)

A o co w konkursie chodzi? W skrócie: w ciągu dwóch majowych dni zespoły złożone z fotografów i wspinaczy – w każdym teamie jest fotograf plus maksimum trzech wspinaczy – będą starali się uchwycić aparatem najlepsze kadry wspinaczkowe lub po prostu związane ze wspinaniem. O główne nagrody walczyć będą zawodowi, zaproszeni przez organizatorów, fotograficy outdoorowi – w kategorii „Pro” i amatorzy – w kategorii „Open”. Ci ostatni mogą rejestrować się na stronie www.arcirockstar.it albo już bezpośrednio przed imprezą w samym Arco.

2. miejsce w kategorii “Pro” w edycji 2018 (fot. Giovanni Danieli)

Wyjazd do Arco sam w sobie będzie pewnie fajną przygodą, ale do tego można dowiedzieć się czegoś o profesjonalnym robieniu zdjęć, no i samemu powalczyć o nagrody. Najlepsze zdjęcie w kategorii „Open” warte będzie 500 euro. Z kolei za najlepszy komplet zdjęć w kategorii „Pro” (zespoły zawodowców będą musiały pokazać po cztery zdjęcia) organizatorzy sprezentują 1500 euro. Pozostałe miejsca to nagrody rzeczowe.

Więcej o konkursie na stronie www.arcorockstar.it.

Brunka
źródło: arcorockstar.it, planetmountain.com

 
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum