1 lutego 2019 09:54

TryTool 2019 startuje 3 lutego. Pakiet informacji: aktualizacja

Stęskniliście się za TryToolem? No to już co raz bliżej! Po tym jak zmęczeni dopingiem w trakcie zawodów Mroźne Ostrza w Zimnym Dole wrócicie do domu, zregenerujcie siły i wracajcie do nas na drugi dzień na krakowski Zakrzówek. W niedzielę 3 lutego od 9.00 startujemy z piknikiem drytoolowym, odpalamy warsztaty i wykłady poświęcone szeroko pojętej tematyce wysokogórskiej.

***

W trakcie bloku spotkań sponsorowanych, Zbyszek Marcinkiewicz ze sklepu Polarsport podzieli się z Wami wiedzą dotyczącą sprzętu lawinowego. Poznacie działanie detektorów i plecaków lawinowych. Kacper Tekieli, doświadczony wspinacz wysokogórski, uczestnik programu „Polski Himalaizm Zimowy 2010-2015” i uczestnik dwóch wypraw na ośmiotysięczniki, przybliży temat bezpieczeństwa w górach wysokich.

Kacper Tekieli

Wszyscy miłośnicy turystyki zimowej i wspinaczki zimowej w Tatrach na spotkaniu z Jankiem Kuczerą z HardRock poznają różne aspekty turystyki i wspinaczki zimowej w Tatrach.

Jasiek Kuczera

Zapraszamy też na drytoolowe ABC, podczas którego Damian Granowski zademonstruje, jak profesjonalnie posługiwać się sprzętem do wspinaczki zimowej. Poprowadzi dla Was też trening drytoolowy. Obowiązują na niego zapisy (mamy piętnaście miejsc) i własny sprzęt (dziabki i raki).

Damian Granowski

Temat bezpieczeństwa będzie kontynuowany w trakcie praktycznych zajęć z udzielania pierwszej pomocy, które poprowadzą ratownicy z Grupy jurajskiej GOPR.

Na drugi blok warsztatów, które wymieniono poniżej, możecie się zapisywać od 28 stycznia, a także na miejscu w niedzielę 3 lutego. Na drytoolowe ABC zapisy przyjmujemy od środy 30 stycznia.

Drytoolowe ABC – na wyznaczonych drogach w sektorze drytoolowym będzie mogli spróbować swoich sił i zmierzyć się z trudnościami pod czujnym okiem członków KW Kraków. Do Waszej dyspozycji będzie sprzęt Petzla, którego będziecie mogli używać na dowolnej liczbie podjętych prób wspinaczkowych. Zajęcia będą prowadzone przez cały dzień, koszt udziału to 40 zł.  Każdy uczestnik drytoolowego ABC otrzyma w prezencie buffa z grafiką Mroźnych Ostrzy i TryTool’a.

Biwak zimowyMikołaj Pudo podzieli się swoim górskim doświadczeniem i opowie jak przetrwać mroźną noc w górach.

Mikołaj Pudo

Odbędą się 2 bloki po 20 osób, cena 25 zł lub 50 zł w pakiecie z drytoolowym ABC.

Fotografia górska i sportowa – zajęcia teoretyczne i praktyczne w terenie poprowadzi Piotrek Kądziołka. Na te zajęcia obowiązkowo zabierz aparat fotograficzny.

Piotr Kądziołka

Odbędą się 2 bolki po 15 osób, cena 25 zł lub 50 zł w pakiecie z drytoolowym ABC.

Serwis narciarski – zapraszamy ze swoim sprzętem ale jeśli macie dużą fantazję możecie przyjmować wiedzę na sucho.

Odbędą się 2 bolki po 15 osób, cena 25 zł lub 50 zł w pakiecie z drytoolowym ABC.

 

Praktyczne zajęcia z ostrzenia raków i dziabek poprowadzi Jarek Kruczek. Przyjdźcie ze swoim sprzętem, to nie są zajęcia teoretyczne.

Odbędą się 3 bloki po 15 osób, cena 25 zł lub 50 zł w pakiecie z drytoolowym ABC.

Jarek Kruczek

Przygotowaliśmy dla Was 10 pakietów premium za 100 zł każdy. W ramach pakietu premium macie możliwość skorzystania ze wszystkich warsztatów i nielimitowany dostęp do drytoolowego ABC.

 KW Kraków

Pod patronatem

Tagi:  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum