3 lutego 2019 11:54

Olga Kosek w finałach w Rabenstein!

Kolejny świetny start Olgi Kosek w Lodowym Pucharze Świata. Polka wywalczyła awans do rundy finałowej w zawodach we włoskim Rabenstein.

Olga Kosek podczas walki o finał w Rabenstein

Już dwa tygodnie temu w Pekinie Olga pokazała, że w tym sezonie zamierza powalczyć o wyższe pozycje. Wtedy po raz pierwszy wywalczyła awans do finału i ostatecznie niewiele brakło do medalu. Polka zajęła 4. miejsce.

W kolejnych zawodach Pucharu Świata, które zostały rozegrane tydzień później w Saas-Fee, było trochę gorzej (14. miejsce), ale widać że forma wróciła i dzisiaj w Rebenstein mieliśmy przyjemność oglądać skoncentrowaną i pewnie wspinającą się zawodniczkę.

Finalistki Lodowego Pucharu Świata w Rabenstain

Olga przystąpi do wieczornych finałów z piątej pozycji. Zapraszamy na relację na żywo już o 13:00. Relację znajdziecie na specjalnej stronie wspinanie.pl.

W zawodach startował również Jan Mondzelewski, który uplasował się na 27. miejscu.