22 stycznia 2019 11:16

TryTool po raz ósmy. Już 3 lutego na Zakrzówku

Popularny wśród miłośników gór miting drytoolowy TryTool wraca w tym roku do kalendarza imprez organizowanych przez Klub Wysokogórski Kraków. Spotkanie odbędzie się po raz ósmy na krakowskim Zakrzówku i tak jak w poprzednich latach zaplanowano szereg prelekcji poświęconych różnym aspektom zimowej działalności w górach.

W poszczególnych blokach tematycznych poruszone zostaną kwestie bezpieczeństwa w górach wysokich, turystyki i wspinaczki zimowej w Tatrach, doświadczeni klubowicze opowiedzą o tym, jak przygotować solidny biwak zimowy, a ratownicy z jurajskiej grupy GOPR przeprowadzą profesjonalne szkolenie z niesienia pierwszej pomocy. Zaplanowano także uruchomienie serwisu narciarskiego oraz ostrzenie raków i czekanów. Dla osób, które podczas wyjazdów wspinaczkowych nie rozstają się z aparatem, przygotowano spotkanie poświęcone fotografii górskiej i sportowej.

Organizatorzy zapraszają w sobotę 3 lutego od godziny 9.00 wszystkich spragnionych wiedzy, dobrego towarzystwa i integracji wokół wspólnej pasji.

Informacje o zapisach na poszczególne wydarzenia podamy niebawem.

KW Kraków

Tagi:  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum