31 stycznia 2019 11:45

Nowy model kurtki Marmota – West Rib Parka. W sklepach już jesienią

Wraz ze startem sezonu jesień/zima 2019 w czołowych polskich sklepach outdoorowych pojawi się West Rib Parka – innowacyjny model puchowej kurtki marki Marmot. Organizatorzy prestiżowych targów ISPO Munich przyznali jej właśnie nagrodę ISPO Award 2019 Gold Winner w kategorii Outdoor.

MARMOT West Rib Parka

To ocieplana kurtka, bazująca na najwyższej jakości gęsim puchu o świetnym parametrze sprężystości na poziomie 800 cuin. Wysoka kompresja idzie tu w parze z właściwościami izolacyjnymi. Te z kolei przekładają się na wysoki komfort termiczny, tym samym zapewniając użytkownikowi niezbędne ciepło, również w zimnym i wilgotnym środowisku.

Marmot West Rib Parka

Kurtka posiada regularny krój i nietypową konstrukcję od strony wewnętrznej – z wodoodpornymi, syntetycznymi przegrodami na puch w kształcie kwadratów i prostokątów. Dzięki równomiernemu rozłożeniu na wysokości szyi oraz klatki piersiowej zatrzymują one ciepło w strategicznych punktach, tym samym zapewniając ciepło.

Kurtka wyposażona jest w kaptur ze ściągaczami, dwie obszerne kieszenie wewnętrzne oraz dwie zewnętrzne kieszenie boczne, zapinane na zamek. Materiał zewnętrzny stanowi Nylon Ripstop 1.1 oz/yd. Kurtka ważyć ok. 1 kg, np. dla rozmiaru M producent zapowiada wagę 1 074,4 g. W kontekście kolekcji jesień & zima’ 2019 West Rib Marka dostępna będzie wyłącznie w wydaniu męskim, w trzech wersjach kolorystycznych – czarnej (Black), żółtej (Citronelle) oraz niebieskiej (Arctic Navy).

Marmot West Rib Parka

Zanim jednak model West Rib Parka trafi do regularnej sprzedaży, w czołowych polskich sklepach outdoorowych pojawi się wiosenno – letnia kolekcja amerykańskiego producenta. I w niej również nie zabraknie produktów innowacyjnych technologicznie, a przy tym eleganckich pod kątem designu i uniwersalnych pod kątem zastosowania.

Informacja prasowa Raven
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum