11 grudnia 2018 13:08

Uwaga: do wygrania bilety na “The Dawn Wall”!

20 grudnia w sieci Multikino w całej Polsce rusza druga tura pokazów filmu „Dawn Wall”. Jeśli jeszcze nie widzieliście, zagrajcie o wejściówki. Warto! Dla czytelników wspinanie.pl mamy 5 podwójnych biletów!

***

Oczywiście trzeba się odrobinę postarać :). Aby mieć szansę na wylosowanie podwójnego biletu należy poprawnie odpowiedzieć na pytanie, wypełniając poniższy formularz:

Uwaga: Musicie także podać poprawny email (na niego zostanie przesłana informacja o wygranej). Odpowiedzi można przesyłać od dziś do niedzieli 16 grudnia. O zwycięzcach poinformujemy w poniedziałek 17 grudnia.

„The Dawn Wall” Josha Lowella i Petera Mortimera to jeden z najgłośniejszych filmów górskich tego roku, wielokrotnie wyróżniany, także w Międzynarodowym Konkursie Filmowym na 16. Krakowskim Festiwalu Górskim – gdzie uznany został za najlepszy obraz w kategorii Best Climbing Film. Bohaterowie dokumentu, Tommy Caldwell i Kevin Jorgeson, stanęli na szczycie El Capitana w styczniu 2015 roku, po 19 dniach walki w ścianie i pokonaniu 31 wyciągów. Nagrodą była droga Dawn Wall (5.14d/9a, 900 m). Samo przejście, ale i lata pracy nad linią (Caldwell rozszyfrowywał drogę przez siedem lat) to zdecydowanie jedno z najgłośniejszych i najbardziej medialnych wydarzeń w historii wspinania.

Jak w kinie… (fot. Bligh Gillies)

Film „The Dawn Wall” pokazany zostanie 20 grudnia w sieci kin Multikino w całym kraju (a dokładnie w 15 kinach). Początek seansów o godzinie 20.00. Pełną listę kin znajdziecie TUTAJ.

Powodzenia w konkursie!

Brunka
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum