14 listopada 2018 08:57

Zawody KFG Krak’em All 2018 ruszają 30 listopada. O czym warto wiedzieć?

Za 14 dni startuje 16. Krakowski Festiwal Górski, a za 16 KFG Krak’em All. Zapowiada się intensywnie i wyśmienicie piszą organizatorzy zawodów, no i z pewnością tak będzie :).

Przypominamy, że zapisy potrwają do wtorku 27 listopada (włącznie). Ci, którzy zapiszą się drogą internetową, mają zapewniony pełny pakiet startowy. A więc nie ma na co czekać!

Dla spóźnialskich: można się będzie zapisać także na miejscu bezpośrednio przez zawodami, ale wpisowe wzrośnie do 70 zł i będzie równoznaczne z rezygnacją startu w kategorii Zawodnik.

Zawody Krak’em All będą finałową edycją Pucharu Polski seniorów i młodzieżowców w boulderingu, ale to także impreza otwarta dla wszystkich chętnych. I uwaga, do stałych avatarowych kategorii (Zawodnicy, Amatorzy, Oldboy 40+, YounGirl 40+) dodano jeszcze jedną:

Kozak – kategoria przeznaczona dla osób silniejszych niż Amatorzy, młodszych i/lub silniejszych niż YounGirl/Oldboy, nieposiadających licencji PZA, ale posiadających chęć zaprezentowania siły, zapasu i dogięcia, niełapiących się na żadną inną kategorię.

Zawody potrwają od piątku 30 listopada do niedzieli 2 grudnia. Miejscem akcji będzie oczywiście Centrala Ruchu Avatar (ulica Centralna 51). Finał Zawodników i Kozaków zaplanowano na sobotę, pozostałe grupy powalczą o główne nagrody w niedzielę.

Wszystkie szczegóły, w tym regulamin i harmonogram zawodów, dostępne są na stronie Avatara i na profilu FB imprezy.

Brunka

Patronat główny nad zawodami objęło
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum