29 listopada 2018 10:21

Odbył się finał czwartej edycji Ligi Tradowej WKW – wyniki

23 listopada odbył się finał czwartej edycji Ligi Tradowej WKW, który tym razem miał miejsce w Saloniku Smaku we Wrocławiu. Po oficjalnym powitaniu wszystkich przybyłych przypomniano o powodach, dla których Liga jest organizowana, a także o tym, co jest jej celem w obrębie środowiska wspinaczkowego i według jakich zasad jest ona przeprowadzana.

Po tym krótkim wprowadzeniu przedstawiono laureatów tegorocznej edycji w poszczególnych kategoriach. I tak, zwycięzcami zostali:

– w kategorii OPEN do VI.2 (włącznie, francuskie 6c) – Łukasz Piątek (WKW), z liczbą 2476,875 punktów,
– w kategorii OPEN powyżej VI.2 – Marcin Opozda (KW Kraków), z liczbą 2486,875 punktów,
– w kategorii WKW do VI.2 (włącznie) – Łukasz Piątek (WKW), z liczbą 6941,625 punktów,
– w kategorii WKW powyżej VI.2 – brak zwycięzcy.

Ponadto, w kategorii “Aktywność” podium zajął Seweryn Opiela (BPK), który dorobił się w swoim wykazie 103 dróg, zaś w kategorii “Najlepiej Punktowane Przejście” ponownie wygrał Marcin Opozda (KW Kraków), którego zwycięską drogą okazała się Direta Witoszy (VI.4/4+), za którą naliczono 217,5 punktów.

Zwycięzcom wręczono puchary i nagrody ufundowane przez Wrocławski Klub Wysokogórski oraz firmę Forma na Szczyt. Pozostałym uczestnikom Ligi Tradowej nie odmówiono podobnej przyjemności i rozlosowano wśród nich różnej maści akcesoria, których fundatorami byli (ponownie) Wrocławski Klub Wysokogórski oraz sieć sklepów Skalnik we Wrocławiu, a także wyjątkowy bon na darmowy nocleg w sezonie 2019 na Taborze pod Krzywą, ufundowany przez … sam Tabor pod Krzywą!

Zwycięzcom, wyróżnionym, a także wszystkim uczestnikom Ligi Tradowej WKW bardzo serdecznie dziękujemy za udział. Gratulujemy wyników oraz zapraszamy do wspólnej zabawy w przyszłym roku.

Dziękujemy również naszym sponsorom (Skalnik, Forma na Szczyt, Tabor pod Krzywą) oraz patronom medialnym: serwisom Wspinanie.pl, Portal Górski, redPoint, Polskiemu Związkowi Alpinizmu oraz Taternikowi.

Zarząd Wrocławskiego Klubu Wysokogórskiego
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum