9 listopada 2018 08:19

Grand Prix Krakowa w biegach górskich. Bieg Tradycyjna Piątka na 16. KFG!

2 grudnia zapraszamy wszystkich miłośników gór i biegania do Lasu Wolskiego w Krakowie, gdzie zostanie rozegrany pierwszy bieg w 16-letniej historii Krakowskiego Festiwalu Górskiego! KFG połączyło siły z Grand Prix Krakowa w biegach górskich, dzięki czemu bieg Tradycyjna Piątka będzie zarówno oficjalną rywalizacją w ramach Krakowskiego Festiwalu Górskiego, jak i w klasyfikacji pucharowej.

Grand Prix Krakowa w Biegach Górskich (fot. GPK

Bieg Tradycyjna Piątka KFG to okazja do aktywności, rywalizacji i dobrej zabawy – aktywny przerywnik w festiwalowym grafiku. Start przewidziano na godzinę 10:00 w niedzielę 2 grudnia.

Zwycięzcy Tradycyjnej Piątki KFG w kategorii OPEN mężczyzn i kobiet otrzymają nagrody pieniężne ufundowane przez PZU sponsora głównego 16. Krakowskiego Festiwalu Górskiego:

  1. miejsce – 500 zł,
  2. miejsce – 400 zł,
  3. miejsce – 300 zł.

Nagrody pieniężne wręczane będą na popołudniowej, niedzielnej gali KFG.

Na uczestników Grand Prix Krakowa czela jeszcze jedna nagroda. Jeżeli na najbliższym biegu padnie rekord trasy na Tradycyjnej Piątce do nowego rekordzisty/rekordzistki powędruje bon na 500 zł na produkty marki Salomon. Zatem jest się o co ścigać!

Zgłoszenia na Bieg Mikołajkowy Grand Prix Krakowa (w tym na Tradycyjną Piątkę KFG) już wystartowały: krakowbiega.pl.

Dla biegaczy, którzy zakupili karnety i bilety na 16. Krakowski Festiwal Górski po wpisaniu w formularzu zgłoszeń na GPK kodu z biletu lub karnetu KFG otrzymają rabat 40% na start w Tradycyjnej Piątce KFG oraz pamiątkową festiwalową koszulkę (pierwszych stu na mecie!).

Zapraszamy!

 
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum