22 października 2018 08:24

Spot Contest 2018: “hollyłódź” zaprasza 26 i 27 października

Z pełną odpowiedzialnością możemy powiedzieć, że będą to najpoważniejsze zawody boulderowe tego roku. Brakuje nam jedynie gwiazd rodem z Hollywood, ewentualnie Bollywood, chociaż z naszego rodzimego Hollyłódź też będziecie zadowoleni.

W Spot Boulder Cafe w Łodzi czeka na Was 20 boulderów w dwóch kategoriach “Pro” i “Light”, ułożonych przez najlepszy polski duet routesetterski: Tomasza Oleksego i Aleksandra Romanowskiego. 400 miejsc startowych, a wśród zawodników plejada najlepszych wspinaczy z Polski i Europy, wśród nich między innymi zawodnicy Pucharu Świata czy finalista tegorocznego adidas RockStars Sergiej Topiszko.

Pula nagród pieniężnych 1600 euro plus nagrody rzeczowe. Startujemy w piątek 26 października wieczorną grupą, a zerujemy się w sobotę po zawodach dobrym piwem w lokalnym, sympatycznym klubie dla kulturalnych ludzi.

Jeśli chcecie powspinać się w miłej atmosferze, z najlepszymi zawodnikami europejskiego wspinania, sprawdzić się, porywalizować – zapisujcie się poprzez stronę  competit.pl.

Wszelkie informacje na temat zawodów, najświeższe newsy na facebookowej stronie wydarzenia.

Organizatorzy

A więc kiedy? 26-27.10 2018
A więc gdzie? Łódź, ul. Wersalska 47/75
Jaki podział? Dwie grupy – Propsy i Lajty
Ile baldów? Po 20 baldów na grupę
Ile czasu? 2h dla każdej grupy
Ilu uczestników? W grupie 60 osób
Jakieś finały? Oczywiście, jednak ich przebieg będzie niespodzianką
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum