29 października 2018 08:04

Projekt Kotłownia 2.0. Jest szansa na budowę nowej ściany w Lublinie. Potrzebne Wasze wsparcie!

Uwaga, uwaga: jest szansa na powstanie nowej ściany w Lublinie. Ruszył projekt Kotłownia 2.0, którego celem jest przywrócenie lublinianom miejsca do trenowania. Pomożecie?

Jest szansa na powstanie nowej Kotłowni…

Tego miejsca zabrakło w 2014 roku, kiedy decyzją władz uniwersyteckich (UMCS) po 15 latach prężnego działania zamknięta została Kotłownia – nie tylko centrum treningowe wspinaczy z Lublina, ale też jedna z najpopularniejszych i najlepszych ścian boulderowych w kraju. No i miejsce rozgrywania wielu imprez, w tym lubianych i cenionych zawodów BoulderFest.

BoulderFest 2014

Teraz członkowie KW Kotłownia mają szansę na budowę nowej ściany, ale do tego niezbędna jest Wasza pomoc. Na PolakPotrafi ruszyła zbiórka pieniędzy, potrzebna kwota to 40 tys. zł (koszt całego projektu wynosi 300 tys.). Do końca zbiórki pozostał niespełna miesiąc!

Członkowie KW Kotłownia:

Przez ostatnie lata zawodnicy KW Kotłownia nie mieli swojego miejsca do treningu, mimo to dzięki wzajemnej pomocy i wsparciu nadal zdobywamy czołowe miejsca w rywalizacji krajowej i międzynarodowej. Członkowie KW Kotłownia to nie tylko zawodnicy, ale również ludzie, którzy działają charytatywnie, aby klub mógł w ogóle istnieć co bez miejsca treningowego nie jest wcale łatwe. KW Kotłownia to przede wszystkim społeczność, która pomimo trudności nadal trzyma się razem.

Zbiórka prowadzona jest na stronie polakpotrafi.pl. Jeśli uda się zebrać wymaganą kwotę już w tym roku jest szansa na otwarcie nowej Kotłowni i zawody Kotło Fenix Boulder.

Więcej o nowym projekcie także na www.kotlownia.org.

Brunka

Tagi:  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum