20 września 2018 08:03

Trwają zapisy na Mistrzostwa Polski 2018 w boulderigu (12-13 października)

W ubiegłym roku najważniejszą imprezę boulderową w kraju rozegrano na rynku Manufaktura w Łodzi, tytułu mistrzyni z sukcesem broniła wtedy Ida Kupś, a w męskich potyczkach górą był Stefan Madej (tutaj relacja Mechaniora). Tegoroczni mistrzowie Polski będą świętować na morzem, w centrum boulderowym BlokFit (12-13 października).

Ida Kupś w Mistrzostwach Polski w boulderingu, Łódź 2017 (fot. Against Gravity)

Na BlokFicie odbywały się już wcześniej zawody rangi pucharowej, ale Mistrzostwa Polski to debiut właścicieli gdańskiej ściany. Organizatorzy postanowili dać szansę powspinania się także tym spoza ścisłej czołówki, co oznacza, że MP połączone będą z towarzyskimi zawodami Open. Dla zawodników routesettrzy pod wodzą Aleksandra Romanowskiego przyszykują aż 40 balderów.

Wszystkie niezbędne informacje odnośnie Mistrzostwa Polski 2018 znajdziecie na profilu FB zawodów. Przypomnijmy tylko o najważniejszym, czyli o zapisach.

Zapisywać można się na stroniewww.competit.pl/zgloszenie/1197/, dodatkowo trzeba potwierdzić rejestrację także na stronie PZA. I najważniejsze, zgłoszenia możliwe są tylko drogą mailową, w dniu zawodów dopuszczone będą jedynie zapisy na imprezę Open (tylko w przypadku wolnych miejsc).

Termin rejestracji mija 8 października (godz. 23.59).

Brunka

Pod patronatem

 
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum