17 sierpnia 2018 11:38

Trwa konkurs “Wakacje z La Sportivą”. Jeszcze do 6 września!

Jak tam z Waszymi zdjęciami z wakacji? Przypominamy, że trwa konkurs fotograficzny, w którym nagrody funduje marka La Sportiva. Zabawa potrwa do 6 września.

Konkurs odbywa się pod hasłem „Wakacje z La Sportivą”, co nie znaczy, że La Sportiva ma być obecna na zdjęciu :). Założenie jest proste – pstrykajcie fotki z wakacji, oczywiście najlepiej spędzanych na sportowo. Fotografujcie różne aktywności outdoorowe, nie muszą to być kadry wspinaczkowe. Następnie podzielcie się najlepszymi ujęciami.

Założenia są proste:

Aby wziąć udział w konkursie należy dodać zdjęcie w komentarzu do posta informującego o konkursie na profilu Facebook wspinanie.pl.

Wybierzemy cztery najlepsze zdjęcia, w dwóch kategoriach – damskiej i męskiej. Autorzy/autorki zwycięskich fotografii otrzymają nagrody ufundowane przez La Sportivę. Dodatkowo do autorów dwóch zdjęć, które otrzymają największą liczbę polubień, wyślemy po egzemplarzu najnowszego przewodnika „Jura Południowa” Grzegorza Rettingera (wyd. 3, 2018). A wśród wszystkich konkurspwiczów rozlosujemy dodatkowo 2 egzemplarze albumu wydanego z okazji 90-lecia La Sportivy.

Zachęcamy także do polubienia profilów FB – wspinanie.pl i La Sportiva Polska.

Pamiętajcie, termin umieszczania zdjęć mija 6 września! Wszystkie szczegóły, w tym regulamin, znajdziecie TUTAJ.

Brunka
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum