„Planowanie treningu we wspinaczce sportowej” – wydanie drugie

Za sprawą wydawnictwa Sudetica Verticalia ukazało się drugie wydanie „Planowania treningu we wspinaczce sportowej”. To podręcznik autorstwa Davida Maci Paredesa, wieloletniego trenera reprezentacji Hiszpanii we wspinaczce sportowej i zarazem doskonałego wspinacza skalnego (autora sukcesów takich sław, jak Ramon Julian czy Edu Marin).

Planowanie treningu we wspinaczce sportowej (David Macià Paredes. 2018)

Planowanie treningu we wspinaczce sportowej (David Macià Paredes. 2018)

Podręcznik ten powstał z myślą o wszystkich miłośnikach wspinaczki sportowej. Jego celem jest ułatwienie wspinaczom systematyzacji treningu i podniesienie satysfakcji z uprawianego sportu. To doskonałe źródło wiedzy o profesjonalnym planowaniu oraz prawidłowej periodyzacji treningu wspinaczkowego.

Dzięki książce “Planowanie treningu we wspinaczce sportowej” mamy unikalną możliwość podejrzenia sekretów treningowych mistrzów. Każdy z nas, obserwując najlepszych wspinaczy, zastanawiał się, jak oni to robią? Jak trenują, aby osiągnąć taki poziom? Czy ja również mógłbym się tak wspinać? Oto książka, która udziela odpowiedzi na te i wiele innych pytań.

Podręcznik jest zalecany przez Komisję Wspinaczki Sportowej Polskiego Związku Alpinizmu.

Książka jest dostępna w księgarni wspinanie.pl. Można ją kupić w niższej cenie w pakiecie z inną najnowszą pozycją wydawnictwa: „Skalni wojownicy”.
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum