13 lipca 2018 10:49

Totalne wspinanie… Piotrek Schab na “Ali Hulk Extension Total” 9a+

Najpierw czarował na klasyku Céüse (Biographie), później przestawił się na onsajtowe wspinanie w Cuence (też z sukcesami), a na koniec hiszpańskich wakacji znów postawił na mocny akcent RP – padło Ali Hulk Extension Total 9a+. A to wszystko o Piotrku Schabie (Wild Country, Patagonia, Scarpa, MotionLab, KS Korona).

Radość… (fot. arch. P. Schab)

Na koniec pobytu w Hiszpanii Piotrek zdecydował się na podreperowanie czystej siły i postawił przed sobą wyzwanie w postaci Ali Hulk Extension Total 9a+. Samo Ali Hulk Extension to jedna z wielu długich, trikowych kombinacji biegnących w królestwie Daniego Andrady, jaskini Ali Baba w Rodellarze. Dopisek Total oznacza dodatkową dawkę wspinania, jakieś 10 przechwytów więcej niż w wersji extension – w sumie 80 wytężających ruchów. „Ciekawa propozycja, bo po kilkudziesięciu klockach i klamach trzeba kilka razy mocniej przypiąć, a kaczki już odmawiają posłuszeństwa” – mówi Piotrek.

Jeszcze 6 lipca Piotr pisał na FB:

Siłowy charakter przechwytów i konieczność pracy całym ciałem sprawia, że moc wraca w szybkim tempie. Po 3 dniach pracy czuję się pewnie na każdej z części projektu, ale to połączenie ich w całość stanowić będzie prawdziwe wyzwanie.

A już wczoraj:

Po 5 dniach poszukiwań i kilku feralnych próbach zakończonych wyślizgnięciem losowych części ciała, dziś wszystko zagrało perfekcyjnie(…).

Tym samym Piotrek wpisuje piąte 9a+ do kapownika. A w nim (poza Ali Hulk Extension Total):

Zaglądajcie na profil FB Piotrka.

Brunka
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum