5 lipca 2018 11:08

„ATAK2” – Andrzej Bargiel spod K2 ze Storytel!

Trwa wyprawa Andrzeja Bargiela na K2. Jego celem jest zjazd na nartach z drugiego szczytu Ziemi. Relację z tej niezwykłej wyprawy możemy usłyszeć w formie audiobooka! Od dzisiaj pierwsza część jest dostępna w aplikacji Storytel.

Andrzej Bargiel w ten sposób rozpoczyna współpracę ze Storytel, serwisem streamingującym audiobooki:

Nazywam się Andrzej Bargiel. Oto moja historia. Historia mojej wyprawy na K2, Górę Gór, ostatni ośmiotysięcznik, który opiera się zdobyciu zimą. Dla mnie jednak szczyt to dopiero początek – potem zaczyna się to, co kocham, czyli zjazd. A, bo nie wspominałem – ja wspinam się na góry po to, by zjeżdżać z nich na nartach. Wracam, po raz kolejny, na K2. Nawet ja nie wiem, jak to wszystko skończy się w tym roku… Wyruszmy razem na tę wyprawę. Oto jej pierwszy rozdział.

W pierwszym odcinku przywołana jest zeszłoroczna wyprawa na K2, usłyszymy opis projektu i informacje o planach dotyczących tegorocznej wyprawy. Kolejne części audiobooka pojawią się na platformie Storytel w nadchodzącym tygodniu. Będzie można posłuchać relacji z tegorocznego trekingu i z bazy pod Gasherbrumem II. W założeniu powstanie  6/7 odcinków z relacją z wyprawy Andrzeja Bargiela.

Andrzej Bargiel

Andrzej Bargiel

Na www.atak2.storytel.pl można posłuchać fragmentu audiobooka, dowiedzieć się więcej o projekcie i zdobyć darmowy 30-dniowy dostęp do platformy Storytel.

Wydaniu audiobooka patronuje

Pod patronatem wspinanie.pl
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum