17 czerwca 2018 08:25

Za nami siódma edycja Avatarki’ds – wyniki

7. edycja słynnych już na całą Polskę zawodów Avatarki’ds właśnie dobiegła końca. Na starcie zjawiło się prawie 140 zawodników i zawodniczek. Zaskoczył nas wiek najmłodszych uczestników (4,5 lat), zatem drżyjcie starszaki na myśl o rosnącej nam kadrze :).

Na starcie pojawiło się blisko 140 zawodników i zawodniczek (fot. FB Centrala ruchu Avatar)

Trzeba przyznać, że dzieciaki mają tę moc! Ogrom zabawy, śmiechu, ale i wspinania i współzawodnictwa. Atmosfera była naprawdę świetna. Nagrody zostały rozlosowane spośród wszystkich kategorii wiekowych, medale i puchary wręczone całemu podium, a poniżej możecie znaleźć wyniki i sami ocenić, jaki rośnie nam narybek wspaniałych wspinaczy.

(fot. FB Centrala Ruchu Avatar)

Oczywiście nie obeszło by się bez wsparcia Patronów Medialnych i Sponsorów: Polski Związek Alpinizmu, Polar Sport, Berserk, iBrom, OKAIDI, Wydawnictwo ZNAK, Wspinanie.pl, Climb.pl, Gory Online. Współpraca z Wami to dla nas czysta przyjemność.

Przy okazji zapraszamy na kolejne zawody, które organizuje Avatar już za dwa tygodnie. Zmagać się tym razem będą “starszaki” (Mistrzostwa Polski w Trójboju Olimpijskim młodzików, juniorów młodszych, juniorów i młodzieżowców) w nowej dyscyplinie tj. w TRÓJBOJU OLIMPIJSKIM.

Centrala Ruchu Avatar
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum