30 maja 2018 09:43

Zdobądź vouchery oraz rabaty na obuwie Hoka One One i przetestuj za darmo kluczowe modele!

Już 30 maja w malowniczych Bieszczadach wystartuje IV Rzeźnicki Festiwal Biegowy. Cztery dni sportowej rywalizacji, sześć wymagających biegów (w tym dwa z opcją wydłużenia trasy), ok. 3500 uczestników, setki kilometrów do pokonania.

Bieg Rzeźnika 2017 (fot. Julita Chudko)

Organizowany przez Fundację Rzeźnika festiwal to jednak nie tylko impreza dla startujących, ale i ich rodzin oraz znajomych. To również wydarzenie dla miłośników przyrody, gór, trekkingu czy wreszcie osób, które dopiero planują zacząć swoją przygodę z górskim bieganiem. O ich potrzeby na miejscu imprezy zadba marka Hoka One One – Główny Sponsor Branżowy festiwalu.

Specjalnie z myślą o swoich fanach, jak i osobach, który dotąd nie znały obuwia francusko – amerykańskiego producenta, Hoka One One przygotowała szereg atrakcji. Najważniejszą z nich będą darmowe testy obuwia – zarówno trailowego, jak i miejskiego, dla pań, jak i dla panów. Na chętnych czekać będą 62 pary obuwia, m.in. trailowe Speedgoat 1 i 2 oraz Mafate Speed 1 i 2 oraz miejskie Clifton 3 i 4 oraz Arahi 1 i 2. Do tego dojdzie najbardziej uniwersalny model w kolekcji producenta, łączący cechy buta miejskiego i terenowego – Challenger ATR, dostępny w wersjach 3 i 4.

Stoisko Hoka One One na Festiwalu Biegu Rzeźnika 2017

Każdy z uczestników imprezy, niezależnie czy startuje w zawodach, czy jedynie kibicuje innym, będzie mógł za darmo, na okres 24 godzin, wypożyczyć dwa wybrane modele obuwia. Wystarczy zgłosić się do stoiska Hoka One One, dobrać odpowiednie obuwie i … cieszyć się bieganiem! Szczegółowe zasady wypożyczania butów, wraz z listą dostępnych egzemplarzy, dostępne są na oficjalnej stronie IV Rzeźnickiego Festiwalu Biegowego oraz na stoisku producenta.

Na osoby, które już wiedzą, który model najbardziej odpowiada ich preferencjom – lub stwierdzą to w czasie testów – czeka kolejna atrakcja, czyli rabat na zakup obuwia. Sieć Sklep Biegacza – partner marki Hoka One One w czasie festiwalu oraz główny, krajowy odbiorca jej oferty – przygotowała 15% obniżkę na wszystkie „hokowe” modele dostępne w swojej ofercie. Akcja „SKOCZ PO RABAT!” obowiązuje nie tylko na stoisku w czasie trwania festiwalu, ale i sklepach stacjonarnych oraz w e-sklepie do 30 czerwca br. Warunkiem jest podanie kodu promocyjnego. Szczegółowe informacje na temat akcji można uzyskać na stoisku Hoka One One, obsługiwanym m.in. przez pracowników Sklepu Biegacza.

Dwa konkursy

Kolejną atrakcją są dwa konkursy, w których można wygrać łącznie pięć voucherów na obuwie Hoka One One! Pierwszy z nich trwa już na oficjalnym fanpage’u imprezy. Aby do niego dołączyć, należy – maksymalnie w dwóch zdaniach – napisać, które buty Hoka One One są ulubionymi dla uczestnika konkursu i dlaczego. Następnie należy polubić post informujący o konkursie i udostępnić go na prywatnym profilu, nadając mu zasięg publiczny. Konkurs trwa do środy wieczorem – wtedy organizatorzy podliczą „polubienia” pod konkursowymi wpisami i trzy osoby z ich największą ilością otrzymają efektowne vouchery.

Drugi konkurs, w którym do wygrania będą łącznie dwa vouchery, odbędzie się na stoisku Hoka One One. Wystarczy zgłosić obsłudze stoiska chęć udziału w konkursie, odpowiedzieć poprawnie na dwa proste pytania i… liczyć na łut szczęścia podczas losowania. Losowanie zwycięzców, jak również ogłoszenie wygranych konkursu internetowego, odbędzie się zaraz po ceremonii wręczania nagród dla laureatów Biegu Rzeźnika. Jego zwycięzcy – zarówno na odcinku 80, jak i 100 km – również zostaną nagrodzeni voucherami na obuwie Hoka One One. Nie inaczej będzie ze zwycięzcami obu odcinków – 115 i 140 km – biegów Rzeźnik Ultra. Również i tutaj organizatorzy nagrodzą nimi najlepszych spośród klasyfikacji generalnej kobiet i mężczyzn.

Nie pozostaje zatem nic innego, jak udać się w Bieszczady i spotkać na miejscu imprezy…Do zobaczenia na trasie! :).

Informacja prasowa
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum