15 maja 2018 16:48

Trwa Liga Tradowa WKW

Wrocławski Klub Wysokogórski zaprasza do udziału w czwartej edycji Ligi Tradowej WKW w Rudawach Janowickich. Liga rozpoczęła się 21 kwietnia, potrwa do 11 listopada.

Zasady konkursu pozostają niezmienne – należy zbudować wykaz przejść dróg tradowych z rejonu Rudaw Janowickich. Każde przejście, w zależności od stylu i poziomu wspinaczkowego uczestnika, jest punktowane, a suma punktów zdobytych w ramach Ligi będzie podstawą do rankingu konkursowego. Warto pamiętać, iż formuła ligi umożliwia konkurowanie osobom wspinającym się na różnych poziomach.

Jak wziąć udział? Wystarczy wypełnić kartę kartę startową oraz uzupełnić ją o wykaz przejść do dnia 11 listopada 2018 roku. Drogi wpisane po tym terminie nie będą brane pod uwagę przy tworzeniu ostatecznego rankingu.

Dokładny opis zasad konkursowych znajdziecie w regulaminie dostępnym tutaj. Wysyłając zgłoszenie uczestnik oświadcza, że zgadza się z postanowieniami regulaminu Ligi Tradowej WKW.

Po więcej informacja zapraszamy na stronę klubu pod adresem https://www.wkw.org.pl oraz na facebookowy profil imprezy pod adresem https://www.facebook.com/LigaTradowaWKW.

Zapraszamy!
Wrocławski Klub Wysokogórski

Pod patronatem
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum