25 kwietnia 2018 13:28

Przyłącz się do wiosennej zabawy z marką Salomon! Codzienne zegarek do zgarnięcia!

Wiosna to idealny czas na realizację aktywności sportowych. W tym roku stawiamy na promowanie aktywności outdoorowych, chcemy pokazać, że produkty marki Salomon to sprzęt, który pozwala łączyć ze sobą wiele sportów, a sama marka w ofercie posiada produkty, które można wykorzystać na wiele sposobów.

(fot. Salomon)

Niemal wszyscy zawodnicy Salomon Suunto Team wywodzą się z rajdów przygodowych, a ich klasa sportowa w dużej mierze opiera się na ich sportowej różnorodności. Nadchodzące tygodnie to idealny czas na realizację sportowych pasji. Jeśli zamierzacie uzupełnić swój sportowy sprzęt, zapraszamy do wzięcia udziału w wyzwaniu, które przygotował dla was Salomon i Suunto.

Już od 19 kwietnia przez kolejne 21 dni możecie korzystać z niesamowitej akcji! Podejmijcie wyzwanie i wygrajcie zegarek Suunto o wartości rynkowej powyżej 2 tys złotych. W puli jest łącznie 21 zegarów, codziennie zegar do wygrania.

Co należy zrobić?

Kup dowolny produkt marki Salomon lub Suunto za minimum 150 zł. Po dokonaniu zakupu należy wypełnić formularz na stronie www.salomontimetoplay.pl i zarejestrować paragon. Strona dostosowana jest do telefonów komórkowych, dzięki czemu w wygodny sposób będziecie mogli dokonać rejestracji będąc poza domem.

Sprawdzajcie licznik rejestracji paragonów na stronie www.salomontimetoplay.pl i śledźcie, ile osób bierze udział w konkursie danego dnia! Licznik pokazuje ilość rejestracji w czasie rzeczywistym.

Nagrodą jest Suunto Spartan Sport Wrist HR – zegarek multisportowy GPS z kolorowym ekranem dotykowym i nadgarstkowym odczytem tętna.

Suunto Spartan Sport Wrist HR

Szczegóły na www.salomontimetoplay.pl.

Jeśli nie jesteście pewni, który z produktów wybrać, zastanawiacie się nad modelem butów czy zegarka, firma Salomon zaprasza na testy produktowe z ekspertami organizowane w wybranych miastach w Polsce.

Szczegóły na: howtotrailrun.salomon.com/pl.

Liczba miejsc ograniczona.

Zapraszamy!

Informacja prasowa marki Salomon
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum