23 lutego 2018 09:17

Uwaga, uwaga: już dziś światowa premiera “Silence” – dostępna dla wszystkich!

Przypominamy, że już dziś o godzinie 21.00 w Riva del Garda (Garda Trentino, Astoria Park Hotel) odbędzie się światowa premiera dokumentu “Silence” – bohaterem filmu jest oczywiście Adam Ondra, a za kamerą stoi Bernardo Giménez.

Adam Ondra po przejściu “Silence” 9c, Flatanger 2017 (fot. Pavel Blazek)

Co najważniejsze, premiera filmu będzie dostępna nie tylko dla wybrańców, ale dla wszystkich, którzy o 21.00 zasiądą przez komputerem. Relację będziecie mogli śledzić na żywo pod tym linkiem:

Kluczowym punktem programu będzie rzecz jasna premierowy pokaz 17-minutowego filmu „Silence”. Tak ochrzcił swoją linię Adam Ondra (wcześniej Project Hard). Dodajmy, najtrudniejszą sportową drogę świata, o niewyobrażalnych trudnościach 9c. Drogę, która najprawdopodobniej przez najbliższe lata nie doczeka się powtórzenia – choć, kto wie… Czech poprowadził ją we wrześniu ubiegłego roku w magicznym miejscu – olbrzymiej jaskini Hanshelleren, w norweskim Flatanger. Dokładnie tam, gdzie w 2012 roku otworzył inną przełomową drogę – Change 9b+.

Ale premiera dokumentu to jedno, drugie to świetna oprawa. Na scenie obok Adama Ondry pojawi się bowiem Brytyjczyk Jerry Moffatt, legenda wspinania lat 80. i 90. ubiegłego wieku. Rozmowa takich tuzów wspinania zapowiada się arcyciekawie…

Więcej na www.adamondra.com.

PS Tymczasem we wtorek 27 lutego Adam Ondra zawita na Arenie Wspinaczkowej Makak w Warszawie. Więcej o tym wydarzeniu przeczytanie TUTAJ.

Brunka
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum