12 lutego 2018 15:33

Aktywnie i bezpiecznie – czołówka VIZO

W najnowszej kolekcji marki Mactronic znajdziecie między innymi modele czołówek, które przydadzą się na wyjazdy wspinaczkowe i wypady na stok. Mactronic prezentuje VIZONippo 1.9 RC.

Na wspinaczkę – VIZO

Śnieg nie dopisał? W górach nie ma miejsca na nudę – sprawdzamy warunki, pakujemy plecak, zakładamy odpowiednie buty, a na czapkę – czołówkę i ruszamy. Dokładnie zaplanowaliście dłuższe wyjście? W warunkach górskich warto zadbać o oświetlenie o dużej mocy i długim czasie działania jak czołówka VIZO – w wersji ładowalnej lub bateryjnej.

VIZO

Nowoczesna latarka zapewnia mocny strumień światła (400 lumenów) o zasięgu 100 metrów nawet przez 13 godzin, a funkcja boost (wzmocnione światło) sprawia, że latarka pokonuje nawet największe ciemności. Poruszacie się całą rodziną? Sprawdźcie, czy wybrana przez was czołówka ma diodę sygnalizacyjną na zasobniku baterii – doskonale widoczny czerwony punkt sprawia, że zawsze dostrzeżecie pozycję osoby poruszającej się przed wami. I to niemal przez 5 dni bez wyłączania sprzętu.

Na stok – Nippo 1.9 RC

Ferie zimowe? Jedno skojarzenie – góry! Niezależnie, czy wybieracie polskie Tatry, czy ruszacie w dalekie Alpy, liczy się jedno pytanie: narty czy deska? Oprócz obowiązkowego kasku fani szusowania powinni zaopatrzyć się w solidne oświetlenie czołowe – nie brakuje przy tym modeli designerskich, a przy tym zaawansowanych technologicznie. – Ważne, by był to sprzęt odporny na różnicę temperatury, wytrzymały, a przy tym stosunkowo lekki jak Nippo 1.9 RC – mówi Mirosław Pastor, ekspert ds. oświetlenia w firmie Mactronic.

NIPPO 1.9 RC

Wybierając latarkę warto zwrócić uwagę na rozwiązania jak blokada włącznika (zabezpieczenie przed przypadkowym włączeniem latarki w czasie transportu) czy system ADS, pozwalający płynnie i wygodnie zmienić jasność świecenia, nawet w grubych rękawicach.

Informacja prasowa Mactronic

 
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum