21 lutego 2018 08:49

Boulderowe rewolucje – Boulder Wars VI już w najbliższą sobotę

Sezon panelowy w pełni, kalendarz wypełniony po brzegi towarzyskimi imprezami… W najbliższą sobotę 24 lutego odbędą się w Nowym Targu zawody Boulder Wars. Pierwsi zawodnicy ruszą do boju już o godzinie 8.00, koniec zmagań przewidziano na 20.00. A potem jeszcze zasłużone after party.

Towarzyskie zawody boulderowe Boulder Wars rozegrane zostaną już po raz szósty. Boulderowcy tradycyjnie powalczą o podium w Centrum Wspinaczkowym TOP w Nowym Targu. Kto jeszcze się nie zapisał, niech czym prędzej “sięga” po formularz zgłoszeniowy: https://competit.pl/zgloszenie/2203/.

Dobrego wspinania na pewno nie zabraknie. Organizatorzy zachęcają:

Nadchodzą kolejne boulderowe rewolucje! Przygotujcie się na ekscytujące starcie, energiczną próbę sił oraz spontaniczne emocje i beztroskie nastroje! Z wyobraźni routesetterów do realnych zmagań przeniesione zostanie 20 eliminacyjnych boulderów, na rozwiązanie których każdy uczestnik będzie miał 120 minut.

W poprzedniej edycji wystartowało 172 zawodniczek i zawodników. Jaka będzie frekwencja tym razem? Aktualną listę już zapisanych możecie obejrzeć pod tym linkiem.

I jeszcze fragment naszej relacji z Boulder Wars V (Ilona Łęcka):

Regularnie od pięciu lat, w tym samym miejscu, ci sami organizatorzy przekształcają skromną na co dzień ściankę CW TOP w istny tygiel smakowitości. Dzięki ich zaangażowaniu zawodnicy i publiczność mają gwarancję świetnej zabawy oraz zdrowej, sportowej rywalizacji w ciepłej, przyjaznej atmosferze. To właśnie klimat przyjacielskich, radosnych zmagań jest największym walorem imprezy(…).

Całą relację przeczytacie TUTAJ.

Brunka

Zwodom patronuje
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum