10 listopada 2017 18:20

„Yeti. Człowiek gór” już 11 listopada w Travel Channel!

11 listopada o godz. 11.30 na antenie Travel Channel dokument „Yeti. Człowiek gór”, poświęcony Marcinowi Tomaszewskiemu.

Marcin Tomaszewski na drodze “Misterios”, Acopan Tepui, Wenezuela (fot. Wojciech Wandzel)

Oddajmy głos działowi promocji Travel Channel:

“Takie istoty jak ty rzadko występują w naturze” – powiedziała Martyna Wojciechowska alpiniście Marcinowi “Yeti” Tomaszewskiemu. Już 11 listopada o godz. 11.30 na antenie Travel Channel dokument o miłości do wspinaczki, prawdziwej przyjaźni i o tym jak silny potrafi być człowiek.

Marcin „Yeti” Tomaszewski to polski alpinista i specjalista od wspinaczki wielkościanowej. „Yeti” nieustannie wytycza nowe ścieżki wspinaczkowe na najtrudniejszych górskich ścianach naszego globu, m.in. Polar Sun Spire, Cerro Torre, Great Trango Tower, Trollveggen czy Eiger.

Film dokumentalny produkcji Travel Channel – „YETI. Człowiek gór” zabierze widzów do miejsc, w których nic nie może być na pół gwizdka. Martyna Wojciechowska w rozmowie z Marcinem „Yeti” Tomaszewskim dowie się co o ryzykownej pasji sądzi rodzina alpinisty? Dlaczego góry uzależniają? Co motywuje człowieka, by przez trzy tygodnie mieszkał w namiocie wiszącym na ponad kilometrowej ścianie? Jak długo można wytrzymać przy mrozie wynoszącym nawet -25 stopni Celsjusza?
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum