28 listopada 2017 15:53

Najlepsze marki, najlepsze produkty – kiermasz sprzętu i odzieży outdoorowej na KFG

Właściwie nie ma w Polsce innego miejsca, w którym można zobaczyć tak wiele różnorodnych marek i produktów outdoorowych w jednym miejscu. Na kiermaszu Krakowskiego Festiwalu Górskiego wystawiają się czołowi zagraniczni producenci, a tuż obok zarówno te większe, jak i niszowe polskie marki, które nie odbiegają jakością od światowych firm. Dlatego właśnie kiermasz KFG to najlepsze marki, najlepsze produkty i oczywiście najlepsze ceny.

Kiermasz KFG (fot. Adam Kokot / KFG)

Pytania o to, jakie marki będą w tym roku na kiermaszu, pojawiają się na długie tygodnie przed pierwszym weekendem grudnia. Krakowski Festiwal Górski jest istotnym punktem w strategii kompletowania sprzętu na kolejny sezon. O jakie produkty w tym roku będziemy mogli uzupełnić swoją górską szafę? W korytarzach Uniwersytetu Ekonomicznego wystawią się dystrybutorzy zagranicznych marek, polscy producenci, regiony turystyczne, sklepy outdoorowe, księgarnie i wydawnictwa, a także targi sportowo-outdoorowe.

Na kiermaszu zobaczymy m.in. takie marki jak: Marmot, Petzl, Aku, Berghaus, Boreal, C.A.M.P., Grivel, Keen, Mammut, Nikwax, Patagonia, Salomon, Scarpa, The North Face, Black Diamond, Evolv, Gregory, Ticket to The Moon, Julbo, Contigo i Pacsafe. Polskich producentów będą reprezentować m.in.: Aura by Yeti, Pajak, Montano, Cumulus, Melo Me, Heardbeat, Head Crash, T-Wall, Majesty, Kuźnia Szpeju, Flow Experience, Lyo Food, Funaticos, Maniac, Vbloc oraz marki związane z designem, w tym m.in. IBROM Garaż Ceramiki, kubki emaliowe i produkty z Nepalu.

Kiermasz KFG (fot. Adam Kokot / KFG)

Nie zabraknie także przedstawicieli sklepów, którzy na stoiskach zaprezentują wiele marek – wystawi się Polar Sport, Woda Góry Las, Sklep Podróżnika, nastopy.pl, Kolba oraz Decathlon. Fani literatury górskiej najnowsze i nieco starsze pozycje książkowe i magazyny będą mogli nabyć na stoisku księgarni, Magazynu „Góry”, Magazynu Turystyki Górskiej „n.p.m.” oraz księgarni wspinanie.pl. Nie zabraknie także najnowszego numeru Outdoor Magazynu, który już się drukuje!

Kiermasz KFG (fot. Adam Kokot / KFG)

Będzie można również zapoznać się z ofertą branżowych targów ISPO MUNICH, towarzystwa ubezpieczeniowego PZU, regionów Tyrol i Innsbruck, czołowego producenta laminatów – GORE, a także BluEmu, 5+ Szkoły Górskiej, Klubu Wysokogórskiego Kraków i Fundacji Wspierania Alpinizmu Polskiego im. Jerzego Kukuczki.

Kiermasz będzie działał przez wszystkie trzy dni 15. Krakowskiego Festiwalu Górskiego:

  • Piątek – w godz. 15.00 – 21.30
  • Sobota – w godz. 09.30 – 21.00
  • Niedziela – w godz. 09.45 – 17.00

Przypominamy, że na kiermaszu nie ma możliwości płacenia kartą, trzeba być więc zaopatrzonym w gotówkę.

Krakowski Festiwal Górski odbywa się w Pawilonie Dydaktyczno-Sportowym na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Więcej informacji o festiwalu znajduje się na stronie kfg.pl.

źródło: outdoormagazyn.pl
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum