25 sierpnia 2017 16:31

X Festiwal Górski Adrenalinum, a wcześniej konkurs filmowy i fotograficzny

Od 19-22 października 2017 roku w Kinie Janosik w Żywcu gwarantujemy podwyższony  poziom adrenaliny. Festiwal Górski Adrenalinum to czterodniowe święto dla wszystkich aktywnych, lubiących ruch, sport, podróże, a przede wszystkim adrenalinę. Widzowie mają okazję obejrzeć najlepsze filmy z festiwali górskich, podróżniczych i ekologicznych oraz uczestniczyć w spotkaniach z ludźmi z pasją: wspinaczami i podróżnikami.

Oprócz spotkań i filmów w kinie, co roku zapraszamy do namiotu festiwalowego, a w nim: warsztaty dla dzieci, gra miejska, wydarzenia muzyczne i koncerty. Pod okiem GOPRu dzieci będą mogły się wspinać na dmuchanej ściance, a wraz z Fundacją Golców uczestniczyć w koncercie dla najmłodszych. Festiwalową starszyznę zabierzemy w podróż dookoła świata, dzięki muzyce zespołu Dikanda. Będziemy też poruszać tematy ważne dla mieszkańców gór i nie tylko – panel ekspercki  na temat sytuacji smogowej w Żywcu. Festiwal rokrocznie się rozwija, zmienia, podobnie jak punkty programu, ale jedno pozostaje niezmienne – wyjątkowa atmosfera ADRENALINIUM.

W okresie oczekiwania na Festiwal zachęcamy także do wzięcia udziału w naszym Międzynarodowym Konkursie Filmowym i Fotograficznym. Czekamy na filmy i fotografie w temacie gór, podróży i wszelkich aktywności z adrenalina w tle. Więcej info na www.adrenalinium.pl.

Informacja prasowa
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum