27 sierpnia 2017 09:45

Czasówki w Arco dla Anouck Jaubert i Władysława Deulina

Sobota w Arco to obok pucharowego prowadzenia także kolejna odsłona PŚ na czas. Najszybciej biegali Francuzka Anouck Jaubert i Rosjanin Władysław Deulin. Polacy bez medalu, choć blisko podium była Anna Brożek.

Najszybciej biegał w Arco Władysław Deulin (fot. Rock Master Festival)

Nie popisali się w Arco rekordziści świata. Rosjanka Julia Kaplina popełniła w finale falstart, oddając zwycięstwo Anouck Jaubert. W finale męskim Irańczyk Reza Alipourshena poślizgnął się już na początku drogi i uległ Władysławowi Deulinowi.

Najlepiej wśród naszych zawodniczek spisała się Anna Brożek. Polka kończyła zawody na 4. miejscu, w małym finale przegrała z Anną Tsyganową z Rosji. W pierwszej dziesiątce zmieściły się jeszcze Edyta Ropek (7) i Klaudia Buczek (9). Nasz najlepszy sprinter Marcin Dzieński zakończył start na 1/8 finału i ostatecznie zajął 14. miejsce.