Uwaga: są jeszcze wolne miejsca na Mistrzostwa Polski 2017 w boulderingu!

Już na początku czerwca (3-4) w Łodzi rusza Against Gravity. Głównym punktem imprezy będą Mistrzostwa Polski seniorów i młodzieżowców w boulderingu. Zapowiada się świetna frekwencja, wolne miejsca zostały jeszcze tylko w I grupie eliminacyjnej. 

 

I grupa eliminacyjna rusza w sobotę 3 czerwca o 10.45. Są jeszcze wolne miejsca, zapisywać można się drogą internetową pod tym adresem. Spóźnialscy mogą jeszcze szukać szansy w dniu zawodów, ale wtedy wpisowe będzie już większe (60 zł, dla zapisujących się przez internet 40 zł).

Szykuje się nam też nowa odsłona jeśli chodzi o oprawę zawodów. Na łódzkim rynku stanie nowiutka, jeszcze ciepła ściana wybudowana przez Gatowalls. To właśnie podczas najbliższych Mistrzostw zawodnicy będą testować ją po raz pierwszy. A kręcić bouldery będą Tomek Oleksy i Aleksander Romanowski.

Tak będzie wyglądać nowa ściana PZA zbudowana przez Gatowalls

Against Gravity to nie tylko zawody rangi mistrzowskiej, ale także dwie imprezy towarzyszące – Against Gravity OPEN i Against Gravity KIDS. Na zawody Open listy zostały już zamknięte – skład znajdziecie TUTAJ. Dzieciaki na Against Gravity KIDS mogą się jeszcze zgłaszać.

Do Łodzi zapraszają Against Gravity Team, SPOT Boulder Caffe i Akademicki Klub Górski. A wszystkie szczegóły i bieżące informacje (w tym uzupełnione listy startowe) znajdziecie na stronie againstgravity.com.pl i na profilu FB zawodów.

Brunka

Organizatorzy:

Sponsorzy nagród:

Partnerzy:

Partnerzy techniczni:

Patronat:

 
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum