Against Gravity 2017 – ruszyły zapisy na seniorskie Mistrzostwa Polski w boulderingu

W ubiegłym roku na wyłonienie boulderowych mistrzów Polski trzeba było czekać do grudnia, na warszawskim Bloco triumfowali wówczas Ida Kupś i Piotrek Bunsch. Tym razem najsilniejszych wspinaczy 2017 poznamy już w czerwcu w Łodzi podczas Against Gravity (3-4 czerwca).

 

Organizatorzy najważniejszej imprezy boulderowej sezonu:

A więc stało się! Z pewną nieśmiałością – wracamy ;). W kolaboracji ze Spot Boulder Caffe i Akademickim Klubem Górskim w Łodzi oraz pod patronatem PZA postaramy się przygotować dla Was w weekend 3-4 czerwca na rynku Manufaktura święto wspinania.

To święto wspinania to nie tylko walka o cenne krążki Mistrzostw Polski (tor przeszkód ustawią zawodnikom doborowi routesetterzy, Tomek Oleksy i Aleksander Romanowski), ale też dwie imprezy towarzyszące – Against Gravity OPEN i Against Gravity KIDS.

Już teraz można zapisywać się na Mistrzostwa Polski drogą internetową (patrz: LINK), listy otwarte będą do dnia 1 czerwca, do północy. W przypadku wolnych miejsc można zapisać się także w dniu zawodów już na miejscu, ale wtedy trzeba się liczyć z większą opłatą startową.

Już teraz zapraszamy do śledzenia bezpośredniej relacji z łódzkiego rynku.

Wszystkie szczegóły znajdziecie na profilu FB zawodów i w naszym kalendarzu.

Brunka

Organizatorzy:

Sponsorzy nagród:

Partnerzy:

Partnerzy techniczni:

Patronat:
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum