31 maja 2017 09:12

Against Gravity 2017 już w najbliższą sobotę – boulderowcy powalczą o medale Mistrzostw Polski

W najbliższą sobotę 3 czerwca w Łodzi rusza Against Gravity 2017. Głównym punktem imprezy będą Mistrzostwa Polski seniorów i młodzieżowców w boulderingu. Jak mówią organizatorzy: “listy startowe puchną w oczach”. 

Z najnowszych informacji, na listach startowych jest już grubo ponad 100 nazwisk. I uwaga: w przypadku wyczerpania miejsc w grupach eliminacyjnych, otwarta zostanie dodatkowo “grupa 0” (7:00-8:45). Tak więc spóźnialscy mają jeszcze szansę stawić się na starcie.

Na stronie pojawił się też regulamin rund eliminacyjnych, które zostaną rozegrane w formule grupowej / flash. Można się z nim zapoznać TUTAJ.

Przez dwa dni (3-4 czerwca) Manufaktura będzie tętnić życiem, głównie wspinaczkowym :). Na łódzkim rynku stanie nowiutka ściana, wybudowana przez Gatowalls. Przystawki kręcić będą na niej Tomek Oleksy i Aleksander Romanowski. A przygrywać zawodnikom i publiczności będzie DJ Mono MONO.

Wszystkie szczegóły, w tym program Mistrzostw (przewidziano bezpośrednie relacje z półfinałów i finałów) znajdziecie na profilu FB Against Gravity. Do Łodzi zapraszają Against Gravity Team, SPOT Boulder Caffe i Akademicki Klub Górski.

Brunka

Organizatorzy:

Sponsorzy nagród:

Partnerzy:

Partnerzy techniczni:

Patroni:
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum