20 marca 2017 14:50

Polska ekipa na szwajcarskich kamykach – Brylova, Kudła, Jelonek, Czarnota

Super sesję zaliczyli nasi boulderowcy w Szwajcarii. A po szwajcarskich kamykach wspinali się między innymi Daria Brylova (e-climbing.com, Heartbeat, KS Korona Kraków), Łukasz Kudła (e-climbing.com, Witchholds), Paweł “Rambo” Jelonek (e-climbing.com, Lhorse, KW Częstochowa) i Kuba Czarnota. Tym razem będzie głównie filmowo. 

Łukasz Kudła na Boogalagga” 8B w Chironico (fot. Kamil Żmija)

***

Dla Darii Brylovej szwajcarska przygoda okazała się przełomowa jeśli chodzi o wyniki na boulderach. W Brione padło Pamplemousse 8A, pierwsza tak trudna przystawka na jej koncie. Poniżej Daria na swojej życiówce:

Brione okazało się szczęśliwe także dla Kuby Czarnoty, który stanął na topie problemu Amber, swojego premierowego 8B. Tymczasem dwie linie warte 8B padły łupem Łukasza Kudły, który wspiął się na wspomniany Amber i na Boogalagga 8B w Chironico. A tak Łukasz podsumowuje ostatni wyjazd:

Wszystko co dobre szybko się kończy. Również szybko zakończył się wyjazd do Szwajcarii, który był najlepszym pod względem przejść do tej pory. Super ekipa i dobra pogoda to klucz do udanego wyjazdu :).

No to zobaczmy Łukasza na Boogalagga:

I wreszcie dorobek Pawła Jelonka, częstego gościa szwajcarskich ogródków. Tym razem w jego wykonaniu seria problemów z poziomu 8A, w tym ten najtrudniejszy Freak Brother 8A/A+ w Chironico (na topie stanął także Łukasz Kudła). I Rambo filmowo:

Brunka
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek

    takie tam [3]
    Uczestnikiem tego wyjazdu był także Jakub Czarnota, który zrobił swoje…

    20-03-2017
    adamus