3 października 2016 20:01

Sesvenna 2 PTC M Jacket – Produkt Tygodnia

Coś specjalnie dla tych, którzy nawet zimą nie rezygnują z intensywnego wysiłku na świeżym powietrzu. Lekka i maksymalnie oddychająca kurtka, która jednocześnie nie pozwoli Ci zmarznąć, a wszystko dzięki innowacyjnej ocieplinie od inżynierów Polartec®.

Stworzona na potrzeby amerykańskich jednostek specjalnych Alpha® to niezwykle wytrzymały materiał, który dzięki swojej konstrukcji zatrzymuje ciepło blisko ciała, nie hamując przy tym cyrkulacji powietrza, niezależnie od tego, czy właśnie zaliczasz kolejny podbieg czy robisz sobie przerwę na odpoczynek podczas skitourowego treningu. Ponadto, doskonale odprowadza on nadwyżki wilgoci oraz zachowuje swoje właściwości izolacyjne nawet po przemoknięciu.

salewa-sesvenna-2-ptc-m-jacket-akcja

Sesvenna 2 PTC M Jacket

W porównaniu do innych ocieplin syntetycznych czy puchu, Alpha® jest również bardziej stabilna, co w praktyce oznacza, że nie zbryla się ona i nie przemieszcza podczas użytkowania. W połączeniu z super mocnym materiałem zewnętrznym Pertex Quantum kurtka gwarantuje wygraną w starciach z krawędziami kamieni czy gałęziami, a dzięki konstrukcji body mapping skutecznie chroni również przed wiatrem.

Sesvenna 2 PTC M Jacket

Sesvenna 2 PTC M Jacket

Ergonomiczny, sportowy krój oraz elastyczne wykończenia zapobiegają podwijaniu się kurtki, a wyprofilowany ocieplony kaptur z regulacją doskonale utrzymuje się na głowie. Wygody dodaje minimalna ilość strategicznie rozmieszczonych szwów, a funkcjonalności – obszerne kieszenie oraz wytrzymały zamek główny z wewnętrzną listwą wiatroodporną.

Kurtka Sesvenna w akcji (fot. Salewa)

Kurtka Sesvenna w akcji (fot. Salewa)

Wszystko to zamknięte w zaledwie 315 g (rozm. L) oraz… małym woreczku kompresyjnym, w którym Sesvenna mieści się bez problemu, ułatwiając transport i przechowywanie.

Cena: 849,90 PLN

***

Badania naukowe dowiodły, że istnieje związek między emocjami a temperaturą ciała: wyższe temperatury idą w parze z pozytywnymi uczuciami, takimi jak szczęście czy miłość. Zimą utrzymanie optymalnego mikroklimatu to klucz do dobrego samopoczucia oraz cieszenia się czasem spędzanym w górach: właśnie dlatego tworzymy nasze produktu w oparciu o termiczną mapę ciała – by zapewnić mu ciepło tam, gdzie potrzebuje tego najbardziej i sprawić, że pokochasz zimę! Wejdź na warmup.salewa.com i skorzystaj z konfiguratora odzieży – znajdź najlepszą kurtkę dla siebie!

salewa-sesvenna-alpha-jacket_www

Materiały prasowe Salewa




  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum